ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Tezgah

Belenco Tezgah Modelleri

Belenco Mutfak Tezgah Modelleri

Belenco Türkiye`nin zengin ve nitelikli kuvars mineralini tasarım, sanat ve mühendislikle yorumlayarak katma değeri yüksek, çağdaş tasarımlarla uyumlu, estetik ve işlevsel yüzeyler üretir. Olağanüstü derecede sağlam ve dayanıklı olan doğal kuvars, Belenco Kuvars Yüzeylerde tasarım ve teknolojiyle birleşerek günümüzün en tercih edilen yüzeylerini oluşturur.Belenco, her zevke, ihtiyaca ve beklentiye uygun fazklı yüzey bitişleri ile çarpıcı ve eşsiz tasarımlara imza atıyor. Parlak yüzeyleri ışıl ışıl görünümleri ile şık ve göz alıcı mekanlar yaratıyor. Belenco Kuvars Yüzeyler, yaklaşık %93 oranında içerdiği son derece sağlam ve dayanıklı doğal kuvars minerali ve üstün nitelikli polimerler sayesinde benzersiz bir dayanıma ve eşsiz doğal güzelliğe sahiptir. Işıl ışıl görünümünü içerdiği kuvarsın doğal parlaklığından alır. Parlaklık sağlayıcı hiçbir kimyasal içermez. Yüzeye sonradan cila ya da parlatma yapılmasına gerek yoktur.

Belenco Mutfak Tezgahı Modeli_Belenco Tezgahı Modeli Ve Resimleri

Kuvars Belenco Tezgah Modelleri

Dünya standartlarında, üstün nitelikli, en moda, en şık kuvars yüzeylere hayat verir. Yaşam alanlarında moda kuvars, kuvarsta mooda Belenco Kuvars Yüzeylerdir. Olağanüstü derecede sağlam ve dayanıklı olan doğal kuvars, Belenco Kuvars Yüzeylerde tasarım ve teknolojiyle birleşerek aşınma, çizilme ve darbe dayanımı çok yüksek bir yüzey malzemesine dönüşür.

 

Katagori Etiketi - Belenco Tezgah Modelleri

Belenco Mutfak Tezgahı, Belenco Kuvars Tezgah,Belenco Tezgah İstanbul, Belenco Tezgah Resimleri, Belenco Mutfak Tezgahı İmalatı