ÖZKAN MUTFAK | Mutfak tasarımında kalitenin ve estetiğin adresi

Galeri

Akrilik Mutfak İmalatı ve Ayrıntıları

Çizilmez Akrilik Mutfak İmalatı

Akrilik mutfak modeli  medefe yüzey  kaplama dolabıdır. Mutfak kapağı modelidir akrilik kapak değişkenlik sağlayan modelleri vardır. Kalitesi olan çizilmezliği akrilik mutfak modelini öne çıkaran önemli husustur. Tabiki çizilmezin yanında yan sanayi olan farklı olan modelleri var olan bir modeldir ama yegane bizim imalatımız akrilik mutfak modellerinde çizilmezi kullanmaktır. Akrilik modeli çizilmez olması ve kiri ve el izini göstermez olması temizliği basit olmasıdır. Özellikle kulpların etrafı ıslak elle tutulduğu zaman kolay bir şekilde kirlenir akrilik mutfaklar parlak yüzeyi sayesinde temizliği basit olan bir kapak modelimizdir.

Akrilik Mutfak Modelinin Özellikleri

Akrilik mutfak dolapları modeli temizlik önem arz eden bir modeldir akrilik kapaklara ve  yüzeyine zarar görmeyecek kimyasal kullanılmalıdır nasıl ki su geçirmez yüzeyi suyu üzerinde kalma özelliği var olan akrilik modeli  özel kapak temizleme bezleri ile temizlik kuru bir şekilde yapılması gereken etkenlerdendir mutfak dolaplarının temizliği hassas bir şekilde temizlenmelidir akrilik kapağın özelliğini ve parlaklığını yitirmemesi için kesinlikle temizliğe asitli olan temizleyeciler ile temizlenmemelidir yumuşak kapak bezleri ile temizlenmelidir akrilik tarzı  parlak kaplama  mutfak dolablarını  dikkat edildiği  takdirde çizilmez özelliği korur ve size uzun yıllar hizmet eder.

Akrilik Kapak Mutfak Kapak Modeli Ve Ayrıntıları

Akrilik kapak modeli güçlü pvc yüzey kaplaması sayesinde güneş ışınlarına temizlik kimyasallarına çizilmeye neme karşı dayanıklıdır. Membran kapaklara country mutfak rustik mutfak modern mutfak klasik mutfakların tümünü tasarım ve dizayn edebilirsiniz. Türkiyede` de en çok sık kullanılan ve tercih tercih edilen kapak modelidir. Membran mutfak dolabı tasarımı ile ilgili bütün bilgileri sayfamızda bulabilisiniz. Akrilik mutfak dolapları modelinde kullandığımız malzeme mutfağın gövde kısmı mdf lam arkalıklar 5 mm mdf arkalık çekmece rayları samet marka sitoplu frenli çekmece rayları kapak menteşeleri frenli olarak imalat edilir.

Katagori Etiketi - Akrilik Mutfak İmalatı ve Ayrıntıları

  • Çizilmez Akrilik Nasıl Anlaşılır
  • Akrilik Mutfak İmalatı ve Ayrıntıları
  • Akrilik Mutfak Kapak Çeşitleri
  • Kaç Çeşit Akrilik Kapak Vardır
  • Çizilmez Akrilik Mutfak Modelleri