ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Ürünler

Mutfak Kapağı Değişim Fiyatları

Eskiyen mutfak dolabınıza kapak değişimi ve yenileme yaparak eski mutfak dolaplarınızı sıfır mutfak dolabı haline getiriyoruz. Evinizde bulunan eski mutfak dolabınız da esas aldığımız, mutfak dolabının gövde kısmı sağlam olması özellikle aradığımız en öneli etkendir. Eski mutfak dolabınıza kapak değişimi için ayırdığınız maliyeti yaptığınız masrafı size yenilik olarak yansıtması lazımdır. Siz müşterimizin beğendiği mutfağınıza yakışacak kapak modeli kapak hangi model olursa olsun biz kapak değişimi ve yenileme uygulama ve imalatını montajını yapmaktayız.

Özel Boya Lake Kapak Modeli Değişimi Fiyatları!

Ahşap ve country mutfak dolapların da kullandığımız, Özel boyalı lake kapak modeli en çok tercih edilen bir kapak modelidir. Eskiyen ve yıpranan mutfak dolabı kapaklarınız değişim ve yenileme yapacaksanız, Özel boyalı lake kapak modeli size eskiye ve doğallığı yaşatır. Eski mutfak dolabınızı lake kapak değişimi yapacaksanız, lake kapaklar m2 üzerinden hesaplanır, Lake kapak yenileme fiyatları modeline göre değişkenlik sağlayan bir kapak modelidir. ortalama bir fiyat sunarsak m2 900 TL Olarak fiyatlandırabilirsiniz. Fiyatlandırma örneği sunarsak, Örneğin mutfak dolabı en olarak 350 cm bu ölçü alt dolap ve üst dolap olarak hesaplanır. 350 x 2 = 7 m2 kapak olarak metraj ortaya çıkmış olur. Çıkan 7 m2 lake kapak modeli 2,200 TL Çarpılır, 7 x 2,200 = 15,400 TL Olarak size kapak değişimi maliyeti çıkmış olur.

Membran Kapak Modeli Değişimi Fiyatları!

Membran mutfak dolapların da kullandığımız, Membran kapak modeli en çok tercih edilen bir kapak modelidir. Eskiyen ve yıpranan mutfak dolabı kapaklarınız değişim ve yenileme yapacaksanız, Membran modeli size eskiye ve doğallığı yaşatır. Eski mutfak dolabınızı! Membran kapak modeli değişimi yapacaksanız, Membran kapaklar m2 üzerinden hesaplanır, Membran kapak yenileme fiyatları modeline göre de değişkenlik sağlayan bir kapak modelidir. ortalama bir fiyat sunarsak m2, 2,00 TL Olarak fiyatlandırabilirsiniz. Fiyatlandırma örneği sunarsak, Örneğin mutfak dolabı en olarak 400 cm bu ölçü alt dolap ve üst dolap olarak hesaplanır. 400 x 2 = 8 m2 kapak olarak metraj ortaya çıkmış olur. Çıkan 8 m2 Membran kapak modeli 2,000 TL Çarpılır, 8 x 2,000 = 16,000 TL Olarak size kapak değişimi maliyeti çıkmış olur.

Çizilmez Akrilik Kapak Modeli Değişimi Fiyatları!

Akrilik mutfak dolapların da kullandığımız, Akrilik kapak modeli medefe yüzey kaplama modelidir. Akrilik kapaklar en çok tercih edilen parlak yüzeye sahip ve çizilmez özelliği olan kapak modelidir. Eskiyen ve yıpranan mutfak dolabı kapaklarınız değişim ve yenileme yapacaksanız, Akrilik kapak modeli parlak yüzeyi ile mutfağınıza renk katar. Eski mutfak dolabınızı! Akrilik kapak değişimi yapacaksanız, Akrilik kapaklar m2 üzerinden hesaplanır, Akrilik kapak modeli mat ve parlak şeklinde ikiye ayrılır, fiyatları ise modeline göre de değişkenlik sağlayan bir parlak kapak modelidir. Akrilik kapak yenileme fiyatları sunarsak m2 1,700 TL Olarak fiyatlandırabilirsiniz. Fiyatlandırma örneği sunarsak, Örneğin mutfak dolabı en olarak 450 cm bu ölçü alt dolap ve üst dolap olarak hesaplanır. 450 x 2 = 9 m2 kapak olarak metraj ortaya çıkmış olur. Çıkan 9 m2 Akrilik kapak modeli 1,700 TL Çarpılır, 9 x 1,700 = 15,300 TL Olarak size akrilik kapak değişimi maliyeti çıkmış olur.

Hayglass Kapak Modeli Değişimi 2021 Fiyatları!

Hayglass kapak modeli medefe yüzey kaplama modelidir. Hayglass kapaklar en çok tercih edilen parlak yüzeye sahip ve çizilmez özelliği olan kapak modelidir. Eskiyen ve yıpranan mutfak dolabı kapaklarınız değişim ve yenileme yapacaksanız, Hayglass kapak modeli parlak yüzeyi ile mutfağınıza renk katar. Eski mutfak dolabınızı hayglass kapak değişimi yapacaksanız, Hayglass kapaklar m2 üzerinden hesaplanır, Hayglass kapak modeli mat ve parlak şeklinde ikiye ayrılır, Hayglass kapak yenileme fiyatları ise modeline göre de değişkenlik sağlayan bir parlak kapak modelidir. Ortalama bir fiyat sunarsak m2 1,500 TL Olarak fiyatlandırabilirsiniz. Fiyatlandırma örneği sunarsak, Örneğin mutfak dolabı en olarak 525 cm bu ölçü alt dolap ve üst dolap olarak hesaplanır. 525 x 2 = 10.50 m2 kapak olarak metraj ortaya çıkmış olur. Çıkan 10,50 m2 Akrilik kapak modeli 1,500 TL Çarpılır, 10.50 x 1,500 = 15,750 TL Olarak size Hayglass kapak değişimi maliyeti çıkmış olur.