ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Ev Tadilatı Hizmet Bölgeleri

Kaynarca Ev Tadilatı Firması

Kaynarca ev tadilatı ve dekorasyonu işleri yapıyoruz, Kaynarca ev tadilatı yapacak müşterilerimizin özel imalat mobilya ve tezgah tadilat tamirat işlerini uygun fiyat seçenekleri ile tüm tadilat konusunda taleplerini karşılamaktayız. Profesyonel mimari proje sunarak kaliteli ustalardan oluşan ekibimizle günüde teslimat yaparak işlerinizi sorunsuz yapmaktayız. Kaynarca anahtar teslim ev tadilatı, Mutfak tadilatı, Banyo tadilatı, İş yeri tadilatı, Ofis tadilatı, işleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Kaynarca mutfak tadilatı işleri yapan firmamız, Bütçenize uyan kaliteli malzeme temiz işçilik sadece mutfak tadilatı yaptırmak isteyenler için kesinlikle firmamızdan fiyat almadan kararınızı vermeyin, Kaynarca mutfak tadilat işleri yaparken, özellikle elektrik tesisatı ve su tesisatı dikkatli bir şekilde kontrolü yapılmalı değişmesi gereken tesisat bölümleri uzman ekipler tarafından elden geçilerek değişmesi gereken tesisatlar değişmelidir.

Kaynarca banyo tadilatı işleri yapan firmamız, Firmamız tarafından yapılan ön keşifte evinizde yapılacak banyo tadilatı işleri çok dikkatli bir şekilde incelenip eksizsiz bir şekilde noksanları not alıp banyo tadilatı çalışmasına start verilmelidir. Kaynarca banyo tadilatı yenileme işlerinde özellikle zeminin etüdü yapılması lazımdır. Banyo zemin ve kaplama yapılacak seramik işleri yapılmadan önce kesinlikle zemin su geçirmez izolasyon kesinlikle yapılmadır. Banyo pis su gideri temiz su tesisatları gerekirse değiştirmelidir.