ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Ürünler

Islak zemin bölümleri bölmek için boşa zaman harcamayın, zamanınızın değerli olduğu bir ortamı size biz sunalım, siz dört duvar bırakın gerisini? Compakt lehva sistemleri ile kabinler biz bölelim. Özkan Mutfak firması bünyesinde üretilmekte olan, Compakt tuvalet bölme panelleri üretim ve montaj çalışmalarını bize bırakın son safhasına kadar özveri ile teslim edip sizi uğraşı yaptırmadan, Wc bölme işlerinizi yapıp teslim edelim.

12 mm sabit kalınlığı mekanınıza daraltmadan yer tasarrufu sağlayan, Compakt lehva sistemleri zaman olarak da sizlere müthiş avantaj sağlamaktadır. Bir diğer avantajı ise duvar bölme harç pisliklerinde işinizi basitçe yapmanızı sağlamaktadır. Compakt lehva sistemlerinin çoklu renk seçeneği ile dilediğiniz panel renkleri seçeneği vardır.

Biz firma olarak teknoloji senelerdir, imalat olarak sizlere sunduğumuz, Mutfak tezgahı ve lavabo modelleri olarak, uzun yıllar sadece granit ve kuvars tezgahlar olarak sizlere sunduk, Kompakt Laminat mutfak tezgahları ve banyo lavabo tezgahları estetik yönden bundan sonraki süreci imalat ve montaj olarak sizlerle paylaşacağız. Çoklu renk kataloğu özellikle ahşap görünümlü renkleri görüntü olarak mükemmel görünmektedir. Kompakt ile uygulanan bütün çalışmalar, sizlere garantili ürün olarak sunabileceğimiz malzemedir.

Firmamız, Özkan Mutfak, Hijyenik ürün kompakt levhaları ile soyunma dolapları, oturma gurupları, iş yeri bank gurupları, emanet dolapları, Üretim imalat montaj yapmaktayız. Kompakt ürünleri antibakteriyel malzeme olan kompakt laminat seçenek olarak en çok tercih edilen bir üründür. Kompakt laminat, suya ve rutubete dayanıklı olması sebebi ile soyunma odası dolapları malzeme olarak sıkça tercih edilen ürün serisindendir. Aynı zamanda yer zaman kazandıran, Cubicle sistemleri uygun fiyat seçenekleri ile zamandan kazandıran bir üründür.

Laboratuvar imalat montaj aşamasına geldiği andan itibaren devreye mobilya ve tezgah imalat montaj kullanılan başlıca ekipmanlar olarak ön plana çıkmaktadır. Laboratuvar içi kompakt laminat malzemeden üretilmiş olmalarıdır. Ayrıca anti bakteriyel yüzey sayesinde çalışanlara gönül rahatlığıyla kullanabileceği hijyenik çalışma ortamı sunmaktadır.

Compact bonyo tezgah renkleri ve modelleri fiyatları bu bölümde bulabilirsiniz, seçtiğiniz modeli bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır.