ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Mutfak Kapak Modelleri

Masif Kapak Modelleri

Mutfak dolabı kapakları bölümümüz de özellikle bayanların gözdesi olan, Ahşap masif kapak modeli eski ve çok kaliteli bir modeldir. Ahşap kapaklı mutfak dolapları yerini artık yeni nesil mutfak modellerine bıraktı gibi gözükse de ahşap kapaklı mutfak modelini kullananlar vazgeçilmez bir model olduğunu iyi bilirler. Modern tasarımlı mutfaklar da, Ahşap masif kapak modeli tercih edilenlerdendir.

Ahşap masif kapak modeli MDF üzeri kaplama ve özel boya olarak imalat yapılmaktadır. Ahşap masif kapak mutfak dolapları modeli kapak olarak temizliği önem arz eden bir mutfak modeldir. Ahşap kapak modeline ve yüzeyine zarar görmeyecek kimyasal kullanmamaya dikkat edilmelidir Ahşap kapaklı mutfak dolapları nasıl ki su geçirmez yüzeyi suyu üzerinde kalma özelliği var olan masif modeli özel kapak temizleme bezleri ile temizlik kuru bir şekilde yapılması gereken etkenlerdendir.

Eski masif kapakları yenileme yapacaksanız eğer kapak değişim maliyet fiyatlandırma yapacak olursak, Masif kapak değişim fiyatı m2 fiyatı 1.250 TL, Olarak fiyatlandırılır.