ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Dekorasyon

Anahtar Teslim Ev Tadilatı

Anahtar teslim daire içi tadilat nasıl yapılır, Sorusuna bu bölümde aşağıda olmazsa olmazlardan sayılan çalışmalar yapılarak başlanır. Tadilat başlı başına sıkıntılı bir uygulama tadilat yapan kişi için ve tadilat sahibi için neler sürpriz çıkacağı belli olmayan bir iştir. Eski binalarda elektrik tesisatı genelde hasar görmüş çıkmaktadır. Bu yüzden ki topraklaması profesyonel bir ustanın gözetiminde kontrol edilmelidir. Bundan sonraki süreç su ve doğal gaz tesisatı su tesisatları eski binalarda doğal tesisatı sonradan çekildiği için borular genelde dışarıda duvar yüzeyinde olur. Müşteri ile karşılıklı hem fikir olarak anlaşılır ve tesisat daire tabanından gömülerek yapılır.

Anahtar Teslim Tadilat Dekorasyon Nasıl Yapılır
Ev daire yenileme tadilat dekorasyon çalışmaların da müşteri istekleri ön planda olan tadilat çalışmaları seçilen model ürünler doğrultusun da bire bir istişare ile tasarımlar sunmaktayız. Ev yenileme ve tadilatı kavramı tüm açıklığı ile müşteri istekleri ve seçilen modeller, tasarımlara eklenir. Ev daire yenileme tadilat çalışmaların da Extra isteklerin yanı sıra farklı ve sıra dışı tasarım talepleri ve istekler başarılı bir şekilde projelendirerek sunuma hazırlıyoruz. Mekanınız da hayal gücünüzle yaratmak istediğiniz dekorasyon ve dekoratif tadilat işlerinizi profesyonel sanata önem veren ustalar ve ekibimizle istenilen gün ve zaman diliminde bitirerek teslimat yapıyoruz. Komple A ! Z ye anahtar teslimi ev daire tadilat işlerinizi yapılan sözleşme gününde teslim ediyoruz.
 
Komple Ev Yenileme Tadilat İşlerinde Malzeme Seçimi
Parke Laminant döşemesi yapmaya başlamadan önce zeminin şapı düzgün ve temiz olması dikkat etmeliyiz. Zemin şap betonu oldukça sıkı ve düz terazi de olmalıdır. Laminant parke döşeme işlemi başlamadan önce kesinlikle temizlenip döşeme işlemine ondan sonra başlanmalıdır. Döşeme işlemine şilte veya köpük serdikten sonra duvar kenarından dişi zıvana duvara bakacak simetri şekilde başlanmalıdır. Duvarla esnemeyi önlemek için laminant malzemesi arasına koruyucu kama veya kavela ile sabitlenmelidir. laminant döşenecek parçanın dişi zıvana geçme kısmının iç kısımlarına tutkal sürülmelidir. Bir önceki parçanın erkek zıvana ile birleştirildikten sonra laminant takoz çakma aleti ile aşırı kuvvet kullanmadan küçük çapta bir çekiç yardımı ile sıkıştırma yapılmalıdır.
 
Anahtar Teslim Ev Yenileme Tadilat Fiyatı Ne Kadar Tutar
Özkan mutfak firması olarak anahtar teslim ev yenileme tadilat ortalama tadilat fiyatları 70 ve 80 m2 bir dairede çıkacak işler ve malzeme olarak sıralarsak 30 m2 banyo seramik işleri bu işlem seramik üstü yapıştırma olarak belirlenir. 2 oda laminant parkesi evin duvarları komple yoklama geçilerek boyanması boya marsaal olacak, boya rengi tüm odalar ve koridor yatak odası farklı olabilir, 4 adet oda kapısı Amerikan panel, modeli müşteri belirler, mutfak banyo elektrik ve su tesisatının yenilenmesi 1 adet klozet 1 adet banyo dolabı 1 adet duşa kabin 90x90 camlı veya kumlamalı fiskiye ve musluklar, 1 adet mutfak dolabı gövde mdf lam çekmeceler, Samet tandem frenli mutfak boyu 3 M. tül toplam 6 M. tül kapak modeli hayglass veya membran olarak belirlenir. Mutfağın kulp seçimi müşteride mutfak tezgahı modeli granit mutfak tezgahı olarak belirlenir renk seçenekleri müşteri belirler bu şekilde uyguladığımız tadilat fiyatı ortalama 50. 000 TL Olarak fiyatlandırılır.