ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Dekor Tadilat

Mutfak Tadilatı Dekorasyonu

Özkan mutfak firması olarak, Mutfak tadilatı ve dekorasyonu hizmet dalında kaliteden temiz işçilikten ödül vermeyen, tadilat çalışmalar sunan bir firmadır. Mutfağınızda tadilat kararı aldığınızda eskiyen mutfak dolaplarınızı ve eski sistem duvarları seramik kaplama olan mutfağınızı seramikleri iptal edip saten sıvası boyayarak yeni nesil modern mutfaklara eş değer şekle getirmekteyiz.

Mutfak Tadilatın da Değişmesi Gerekenler!

Özkan mutfak firması olarak girdiğimiz tüm mutfak tadilat işlerin de müşterimizle tesisat işlerini konuşmasak da mutfağın söküm aşaması gerçekleştirdikten sonra ilerde sorunsuz bir! Mutfak tadilatı yenileme için ilk baktığımız yenileme gereken tüm tesisat bölümünü elden geçirerek, sağlam olduğundan emin olmamız gerekmektedir. Mutfak tadilatın da en önem arz eden tesisat yenileme ve tamiratı yapılan işlemlerin boşa ve müşterimize uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabileceği bir mutfak bırakmamız gerekmektedir.

Mutfak Tadilatın da Tezgah Seçimi?

Modern mutfak tadilatı seçiminde son seçenek olarak mutfak dolabı ve kapak seçimi önem arz eder, Özkan mutfak firması olarak imalat bölümümüzde mobilya ve tezgah imalatımız kendi bünyemizde olduğu için uygun fiyat seçenekleri sunmaktayız. Mutfak dolabı ve kapak seçiminde lake, akrilik, membran, hayglass, kapak modeli olarak seçenekler sunmaktayız. Mutfak imalatı gövde MDF Lam kapaklar seçilen model çekmece rayları frenli samet marka kapak menteşeleri samet modeli olarak belirlenir. Mutfak tadilat dekorasyon hizmetlerinde kullanacağınız mutfak tezgah modelleri, Granit tezgah, Çimstone tezgah, Belenco tezgah, Tüm kuvars tezgahlar seçenek olarak sunulmaktadır.

Mutfak Tadilatı ve Yenileme Fiyatları

Mutfak tadilatın da kullanılacak ürünlerin hesaplanması kalitesini özelliğine kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Ortalama bir mutfağın tadilat fiyatı sadece sıva yoklaması ve boya olursa 4.000 TL civarı hesaplanır. Mutfak tadilatında eğer ki mutfak dolabı dahil edilirse ortalama 9.000 TL arasında fiyatlandırılır. Mutfak tadilatı maliyet fiyatında ayrıca kampanyamız mevcuttur. Kampanya dahilinde 13 m2 mutfak alana granit tezgah hediyemizdir. Mutfak tadilat fiyatı için size en yakın hizmet noktasından ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.