ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Dekorasyon

Mutfak Tadilatı Dekorasyonu

Evinizin en değerli köşesi mutfaklar evimizin içerisinde en çok kullanılan bölümü özellikle bayanların zamanın çoğu mutfak da geçtiği için mutfaklarının kusursuz ve modern bir mutfağa sahip olmak isterler. Tadilat yapılan mutfak da tüm imalat ve mobilyalar kendi zevkimize ve hayal ettiğiniz tasarımlara istediğiniz mutfak modeli seçtiğiniz tezgah modeli ve mutfağınıza yakışan aksesuarla dizayn ettiğiniz, bir mutfağa sahip olmak sağlığınız için uyguladığınız, mutfak tasarımı sizi psikolojik olarak da rahatlatacaktır.
 
Mutfak Yenileme Tadilat Firması
Özkan mutfak firması olarak, İstanbul il ve İlçe hizmet veren kaliteden ödül vermeyen, çalışmalar sunan bir firmadır. Eskiyen mutfak dolaplarınızı ve eski sistem duvarları seramik olan mutfaklarınızı şık dokunuşlarla seramikleri iptal edip saten sıvası ile modern mutfaklara eş değer seviyesine getirmekteyiz. Zamana ve yıllara yenik düşen mutfak zemin döşemeleri istediğiniz tarzda döşemeleri değişmesi gereken işlerden biridir, Mutfak tadilatı işlerin de yeni model bir mutfak için görselliğin ve kaliteli ürün kullanmak bir o kadar önemlidir.
 
Mutfak Tadilatın da Değişmesi Gerekenler
Özkan mutfak firması olarak girdiğimiz tüm mutfak tadilat işlerin de müşterimizle tesisat işlerini konuşmasak da mutfağın söküm aşaması gerçekleştirdikten sonra ilerde sorunsuz bir! Mutfak tadilatı yenileme için ilk baktığımız yenileme gereken tüm tesisat bölümünü elden geçirerek, sağlam olduğundan emin olmamız gerekmektedir. Mutfak tadilatın da en önem arz eden tesisat yenileme ve tamiratı yapılan işlemlerin boşa ve müşterimize uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabileceği bir mutfak bırakmamız gerekmektedir.
 
Mutfak Tadilatın da Tezgah Seçimi Nasıl Olur
Modern mutfak tadilatı seçiminde son seçenek olarak mutfak dolabı ve kapak seçimi önem arz eder, Özkan mutfak firması olarak imalat bölümümüzde mobilya ve tezgah imalatımız kendi bünyemizde olduğu için uygun fiyat seçenekleri sunmaktayız. Mutfak dolabı ve kapak seçiminde lake, akrilik, membran, hayglass, kapak modeli olarak seçenekler sunmaktayız. Mutfak imalatı gövde MDF Lam kapaklar seçilen model çekmece rayları frenli samet marka kapak menteşeleri samet modeli olarak belirlenir. Mutfak tadilat dekorasyon hizmetlerinde kullanacağınız mutfak tezgah modelleri, Granit tezgah, Çimstone tezgah, Belenco tezgah, Tüm kuvars tezgahlar seçenek olarak sunulmaktadır.
 
Mutfak Tadilatı Dekorasyon Maliyet Fiyatları
Mutfak tadilatın da kullanılacak ürünlerin hesaplanması kalitesini özelliğine kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Ortalama bir mutfağın tadilat fiyatı sadece sıva yoklaması ve boya olursa 4.000 TL civarı hesaplanır. Mutfak tadilatında eğer ki mutfak dolabı dahil edilirse ortalama 9.000 TL arasında fiyatlandırılır. Mutfak tadilatı maliyet fiyatında ayrıca kampanyamız mevcuttur. Kampanya dahilinde 13 m2 mutfak alana granit tezgah hediyemizdir. Mutfak tadilat fiyatı için size en yakın hizmet noktasından ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.