ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Dekorasyon

Ev Tadilat Fiyatları 2021

İstanbul genelinde komple ev tadilatı çalışmaların da hizmet veren kaliteli ürün ve yaptığı işi bilen bildiği işi yapan firma olarak ön plana çıkan bir firmadır. Mobilya imalatı ve mutfak tezgahı imalatı firmamız tarafından imalat yapıldığı ortalama, İstanbul tadilat fiyatları imalat fiyatlarıdır. İş gücü ve Profesyonel ekibimiz ile ev dekorasyonu yenileme ve tadilat çalışmalarımız siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. İstanbul il ve ilçelerine sunduğumuz komple ev tadilatı yapacağımız çalışmalar ve fiyatlarını 2 seçenekli şekilde sunmaktayız. Sıraladığımız ve yapılacak işler bire bir mekanımız da ürünler seçilip iş başlangıcı sözleşme mekanımız da yapabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz 3 adet ful paket anahtar teslim tadilat fiyatları seçeneklerde her 3 paket için geçerli olan mutfak dolabınız 15 m2 üzeri çıkan metrajlar da 3, M. tül Granit mutfak tezgahı hediyemizdir.

İstanbul 2021 Anahtar Teslim Ev Yenileme Tadilat Fiyatları

Ekonomik Ev Tadilatı Fiyatları

Ekonomik ev tadilatı ve yenileme yapacağınız, Ev ve dairenizde ortalama tadilat fiyatları 70 ve 80 m2 bir dairede çıkacak işler ve malzeme olarak sıralarsak 30 m2 banyo seramik işleri bu işlem seramik üstü yapıştırma olarak belirlenir. 2 oda laminant parkesi evin duvarları komple yoklama geçilerek boyanması boya marşaall olacak, boya rengi tüm odalar ve koridor yatak odası farklı olabilir, 4 adet oda kapısı amerikan panel, modeli müşteri belirler, mutfak banyo elektrik ve su tesisatının yenilenmesi 1 adet klozet 1 adet banyo dolabı 1 adet duşa kabin 90 - 90 camlı veya kumlamalı fiskiye ve musluklar, 1 adet mutfak dolabı gövde mdf lam çekmeceler samet tandem frenli mutfak boyu 3 M.Tül toplam 6 M.Tül kapak modeli hayglass veya membran olarak belirlenir. Mutfağın kulp seçimi müşteride mutfak tezgahı modeli granit mutfak tezgahı olarak belirlenir renk seçenekleri müşteri belirler bu şekilde uyguladığımız tadilat fiyatı ortalama 25.000 ile 28.000 TL arasında değişmektedir. (90 - 110 m2 lik 3 - 1 Daire ve ev yenileme için tadilat fiyatı 29.000 - 33.000 TL tadilat fiyatı değişmektedir.120 - 140 m2 lik 3 - 1 Daire ve ev yenileme fiyatı 42.000 ile 45.000 TL arası değişmektedir.

Anahtar Teslim Ev tadilatı İstanbul Maliyet Fiyatları

Standart Ev Yenileme Fiyatları

Modern standart ev yenileme tadilat işlerin de imalat ve tadilat yapacağımız işler sırasıyla belirlediğimiz işler, sıhhi tesisat ve elektrik tesisat İşleri bölme duvarların kırım ve yıkım yapım İşleri alçı sıva duvarlarını hizalama yapım İşleri alçıpen tavan mantolama işleri boya badana yapım işleri seramik fayans işleri laminant parke yer zemin döşeme yapılması, (Mobilya) Mutfak dolabı gövde MDF Lam mutfak dolabı kapak modeli akrilik, mutfak tezgahı granit modeli, komple banyo tadilatı, 1 adet duşa kabin camlı, klozet gömme geberit, çeşme ve aksesuarları, proje çizim ve oluşturma, 5 adet oda kapısı panel kapı, mutfak kemer kapı yapımı, kombi taşıma İşleri, doğal gaz tesisatının kontrolü ve tamiratı, Bu şekilde yaptığımız, Ev ve daire anahtar teslim tadilat maliyet fiyatları 42.500 TL olarak belirlenir. Yapacak olduğumuz tadilat bitim süresi 30 iş günü olarak belirlemekteyiz.

İstanbul Tadilat Ev Yenileme Fiyatları

Lüxs Ev Yenileme Tadilat Fiyatları

Lüxs ev yenileme ve tadilat işlerin de imalat ve tadilat yapacağımız işler sırasıyla belirlediğimiz işler, sıhhi tesisat ve elektrik tesisat İşleri, bölme duvarların kırım ve yıkım yapım İşleri, alçı sıva duvarlarını hizalama yapım İşleri, alçıpan tavan mantolama işleri, boya badana yapım işleri seramik fayans işleri laminant parke yer zemin döşeme yapılması, (Mobilya) Mutfak dolabı gövde MDF Lam mutfak dolabı kapak modeli akrilik, mutfak tezgahı granit modeli, komple banyo tadilatı, 1 adet duşa kabin camlı, klozet gömme geberit, çeşme ve aksesuarları, proje çizim ve oluşturma, 5 adet oda kapısı panel kapı, mutfak kemer kapı yapımı, kombi taşıma İşleri, doğal gaz tesisatının kontrolü ve tamiratı, Bu şekilde yaptığımız, Ev ve daire anahtar teslim tadilat maliyet fiyatları 65.000 bin olarak belirlenir. Yapacak olduğumuz tadilat bitim süresi 40 iş günü olarak belirlemekteyiz. Komple Ev Tadilatı Yenileme Ne Kadar Tutar