ÖZKAN MUTFAK | Mutfak tasarımında kalitenin ve estetiğin adresi

Galeri

Membran Mutfak İmalatı ve Ayrıntıları

Membran Kapaklı Mutfak İmalatı ve Ayrıntıları

Membran mutfak dolabları son zamanların en çok tercih yönü kullanılan mutfak dolap modelidir. Hatta mutfak dolabı kapak modellerinin gözdesi ve lokomotifidir diyebiliriz. Bunun nedeni ise renk ve kaplama kartelasının mat ve parlak renk fazlası ve zenginliğidir. Mutlaka bir dostunuzun komşunuzun evinde oldukça şık görünümlü membran kapaklı country mutfakl modeli ve tasarımları ahşap kaplamaları görmüşsünüzdür. Bu modeller Membran` da çok rağbet gören bir modeldir. Veya karmaşık desenli 3 boyutlu kapak modelide sıkca tercih edilenler arasındadır. Özel ölçü imalat içe bükey tornalı desenli mutfak dolapları görmüşsünüzdür. Bu mutfak modelleri mutlaka Membran Mutfak modelidir. Membran kapak modeli çok özellikli kapak modelidir. Modasının ve tarzının geçme olasılığı mümkün olamaz. Çünkü günümüzde neredeyse bütün mutfak dolabı kapak türlerinin renklerini ve özelliklerini kendi renk kartelasında toplamıştır. Kendi yüzey kaplaması bant köşelerinden hava geçirmediğinden aslında en dayanıklı sağlam bir kapak modeldir.

Membran Kapaklı Mutfak Dolabı Modelleri

Membran kapak modeli güçlü pvc yüzey kaplaması sayesinde güneş ışınlarına temizlik kimyasallarına çizilmeye neme karşı dayanıklıdır. Membran kapaklara country mutfak rustik mutfak modern mutfak klasik mutfakların tümünü tasarım ve dizayn edebilirsiniz. Türkiyede` de en çok sık kullanılan ve tercih tercih edilen kapak modelidir. Membran mutfak dolabı tasarımı ile ilgili bütün bilgileri sayfamızda bulabilisiniz.

Tüm İmalatlarda Özkan Mutfak` Da Kredi Kartına 9`` 12 Taksit İmkanları

Membran kapak modeli ayrıca mutfak kapak değişimi` nde sıkca kullandığımız bir modeldir. Kapak değişiminde esas olan mevcut mutfak dolabının gövde kısmı sağlam olmasıdır. kapak değişimine girmeden müşterimizle istişare yapıp son nihayi karar verip kapak değişimi imalatına girmekteyiz. Tabiki son karar müşterimizindir. Bu uygulamayı tüm kapak modellerinde uyguluyoruz. Özkan Mutfak firması olarak tüm kapak modeli ve mutfak uygulamalarında kredi kartına taksit imkanları` da mevcuttur.