ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Galeri

En Güzel Mutfak Dolabı Modelleri

Modern mutfak modelleri son zamanların iyi değerlendirilen ve estetiği ön plana çıkaran modeller, tasarım olarak çok şık modeller çıkmakla beraber çoklu seçenek imkanları ile modeli tarzı ile mutfaklara ışıltılı görünümler sunmaktadır. Modern mutfak dolapları vazgeçilmezi Lake mutfak modeli ham MDF lam üstüne uygulanan Lake tarzı modeller özel boya olarak imalat yapılmaktadır. 2019 sezonu uygulanan, Lake mutfak modeli İpek mat olarak ön plana çıkmıştır. Uygun ve ucuz fiyatlarımızdan, faydalanmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. İpek mat lake mutfak modeli fiyatı 1.100 TL parlak lake modeli ise 1.250 TL olarak fiyatlarımız, ile imalatlarımız devam etmektedir.

Akrilik Kapaklı Mutfak Modeli

Parlak ve çizilmez özelliği mutfak dolabı modeli olarak yüzey temizliği ve zarif görselliği model olarak, Akrilik kapaklı mutfak modeli ferah ve modern mutfakları ön plana çıkarır. Özkan mutfak firması olarak, Akrilik mutfak modeli imalatı gövde MDF lam olarak kapaklar, Akrilik çizilmez modeli ekmece rayları frenli modeli samet kapak menteşeleri frenli samet model kulplar seçilecek. Arkalık 5.mm imalatımız, Bu şekilde fiyatlarımız ise Akrilik mutfak dolabı modeli m2 800 TL olarak müşterilerimize sunmaktayız.

Membran Kapaklı Mutfak Modeli

Dünyada ve Türkiye de teknoloji çağının getirdiği monotonluğu ortadan kaldıracak, adeta içinizi ısıtacak ve soğuk kasvetli mekanların içine dolan gün ışığı gibi hissedeceğiniz, son derece modern dekoratif bir mutfak modeli olan, Membran mutfak modelleri genel olarak hemen hemen her mekanda kullanılmaktadır. Özellikle aile bireyleri ve özellikle bayanların, mekanı olan mutfaklar, teknoloji ve modelleri yakından takip eden bireylerimiz,dir. Membran mutfak modelleri insanların bolca vakit geçirdiği cafe, restoran, otel, vip salonlar gibi insan trafiğinin yoğun olduğu mekanlarda ve aynı zamanda göze hitap edecek dekor dekorasyon, detaylarında mimari dizayn olarak en çok tercih edilen bir üründür.