ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Galeri

Mutfak Dolabı Modelleri 2021

Modern mutfak modelleri son zamanların iyi değerlendirilen ve estetiği ön plana çıkaran modeller, tasarım olarak çok şık modeller çıkmakla beraber çoklu seçenek imkanları ile modeli tarzı ile mutfaklara ışıltılı görünümler sunmaktadır.

Özel Boya Lake Mutfak Dolabı Modelleri 2021

Lake mutfak modeli ham MDF lam üstüne uygulanan Lake tarzı modeller özel boya olarak imalat yapılmaktadır. 2019 sezonu uygulanan, Lake mutfak modeli İpek mat olarak ön plana çıkmıştır. Uygun ve ucuz fiyatlarımızdan, faydalanmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. İpek mat lake mutfak modeli fiyatı 1.300 TL parlak lake modeli ise 1.450 TL olarak fiyatlarımız, ile imalatlarımız devam etmektedir.

2021 Akrilik Kapaklı Mutfak Modelleri

Parlak ve çizilmez özelliği mutfak dolabı modeli olarak yüzey temizliği ve zarif görselliği model olarak, Akrilik kapaklı mutfak modeli ferah ve modern mutfakları ön plana çıkarır. Özkan mutfak firması olarak, Akrilik mutfak modeli imalatı gövde MDF lam olarak kapaklar, Akrilik çizilmez modeli çekmece rayları frenli modeli samet kapak menteşeleri frenli samet model kulplar seçilecek. Arkalık 5.mm imalatımız, Bu şekilde fiyatlarımız ise Akrilik mutfak dolabı modeli m2 1.000 TL olarak müşterilerimize sunmaktayız.

Membran Kapaklı Mutfak Modelleri 2021

Membran kapaklı mutfak dolabı modelleri kapak modellerinin vazgeçilmez bir kapak modelidir. Ülkemize bulaşan tandemi hastalığı nedeni ile piyasada dalgalanan zam olayları nedeni ile tüm orman ürünlerine gelen zam faktörü haliyle membran kapak modelinde yansımıştır. 2021 yılı membran kapaklı mutfal dolabı fiyatları an itibarı ile M. Tül 1000 TL olarak güncellenmiştir.