ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Tadilat Hizmetleri

Tadilat, Sıkça Sorulan Sorular?

İmalatçı bir firma olan, Özkan Mutfak, Tadilat dekorasyon mobilya işlerine dair sıkça müşterilerimizin bizlere sorduğu soruları sırasıyla açık ve net bir şekilde sizlerin fikirleri ve kafanızda oluşturduğunuz, Tüm seçenekleri tadilat mobilya işleri ile alakalı seçim yapabilmeniz açısından, Gereken tüm detayları çıklamalı bir şekilde dile getirdik, Sizlerin tek yapacağı malzeme seçimi ve yapılacak işleri bildirmeniz yeterli olacaktır.
 
Garantili Tadilat Teslimatı 2 Yıl Garanti!
Günümüz şartların da tadilat işleri yaptırmak başlı başına sıkıntılı işler kategorisine giren bir iş dalına girer olmuştur. Yoldan geçen eline mala ve rulo alan tadilat ustası olan bir ortama doğru ilerlemekteyiz, hal böyle olunca tadilat işleri sıkıntılı bir iş haline gelmiştir. Mahalle boyacısı bile tadilat işlerine girer bir durum söz konusu olmuştur. 35 yıldır inşaat sektörün de olan şahsım ben bile imalatı kendimiz yaptığımız halde, Özkan Mutfak firması olarak müşteri karşısın da takıldığımız noktalar olmaktadır. Kaldı ki bu bahsettiğimiz mahalle tadilatçıları işin içinden çıksınlar, bu şekilde verilen tadilat işleri imalat bölümüne geçildiği zaman tadilat yapan şahıslar internetin başın da bizim gibi imalatçıları arayarak biz dekorasyon firmasıyız, devamlı iş veririz gibi vaatlerde bulunup ucuz ve kalitesiz iş yaptırma peşine düşerler, Sayın müşteriler siz siz olun vergi levhası olan devlete vergi ödeyen kişilerle iş yapın, inanın zararlı çıkmazsınız.
 
İstanbul İçi Ücretsiz Keşif Yapıyor musunuz?
Tadilat ve mutfak imalatı işlerin de keşfimiz, İstanbul içi ücretsiz olup isteyen iş sahiplerine yapılacak işlerin listesini verdiği taktirde mail veya telefon da fiyat aralıklarını bildirebiliyoruz. Şehir dışı keşiflerimiz, takdir edersiniz ki zaman kaybı açısından ücrete tabidir. Keşifleri genelde ben şahsım Özkan usta kendim yapmaktayım, istenilen ve yapılacak işler projelendirilmeden iş başlangıcı yapılmamaktadır.
 
Ev Yenileme Tadilat Dekorasyon İşleri Kulanılan Malzemeler Nelerdir!
Ev daire yenileme tadilat çalışmaların da müşteri istekleri ön planda olan tadilat çalışmaları seçilen model ürünler doğrultusun da bire bir istişare ile tasarımlar sunmaktayız. Ev yenileme ve tadilatı kavramı tüm açıklığı ile müşteri istekleri ve seçilen modeller, tasarımlara eklenerek yapılan bir çalışmadır. İstanbul da ev daire yenileme tadilat çalışmaların da extra isteklerin yanı sıra farklı ve sıra dışı tasarım talepleri ve istekler başarılı bir şekilde projelendirerek sunuma hazırlıyoruz. Özkan mutfak firması olarak mekanınız da hayal gücünüzle yaratmak istediğiniz, Ev dekorasyonu ve tadilat işlerinizi profesyonel sanata önem veren ustalar ve ekibimizle istenilen gün ve zaman diliminde bitirerek teslimat yapıyoruz. Komple A, Z, ye anahtar teslimi yapılan çalışmalar da evin iç dizaynı ve dekoru özel ölçü imalat yapılarak özellikle Mutfak dolapları, Mutfak tezgahları, Yüklük, portmanto, Vestiyer, Banyo dolapları, bir eve ne lazımsa imalat da sıkıntısı olmayan firmamız tarafından yapılmaktadır.
 
Tadilat İşleri Bitiş & Teslim Süresi Kaç İş Günüdür!
Komple ev yenileme tadilat işleri özveri ve titizlik arz eden bir işçiliktir. Tadilat yapan taşeron için ve tadilat sahibi için sıkıntılı bir işlemdir. Eski binalar da Komple girilen tadilat çalışmalarda işe elektrik ve su tesisatı ile başlanılır tadilat işlerin de en önemli işlemdir. Tadilat işlerine başlamadan önce bu su ve elektrik tesisatları muhakkak kontrol edilip elden geçirmesi lazım olan çalışmadır. Tadilat işleri süreç olarak doğal gaz tesisatı kontrol edilmelidir. Eski ev daire ve binalarda doğal tesisatı sonradan çekildiği için borular genelde dışarıdan duvar, yüzeyinden çekilmiş olur. Ev yenileme tadilat yapılan müşterimiz ile karşılıklı hem fikir olarak anlaşılır, ve dairenin tüm tesisat işleri daire tabanından gömülerek tesisat yenilenir. Mutfak kısmında yapılacak yenilikler ve tadilat bir keza doğal gaz su elektrik tesisat bölümü komple elden geçmelidir. Tadilat süresince yıkılan duvar ve tesisat yenilenmesi gereken yerler itina ile gözden geçirmelidir. İşin ağır kısmı bitmiş bundan sonraki süreç boya badana işleri müşterinin seçtiği boya rengi ile sonlandırılır. Tadilat, Kaç günde biter sorusu tadilat işlerin de sıkça sorulan sorudur. Ortalama sıralandığı gibi bir ev yenileme tadilat işleri 30, veya 45 İş gününde teslimat yapılır.
 
Eşyalı Ev Tadilat Ve Dekorasyon İşleri Nasıl Yapılır!
İstanbul ev daire yenileme tadilat çalışmaların da müşteri istekleri ön planda olan tadilat çalışmaları seçilen model ürünler doğrultusun da bire bir istişare ile seçilen ürün seçenekleri ile tadilat süreci başlanmış olur. Ev yenileme ve tadilatı kavramı tüm açıklığı ile müşteri istekleri ve seçilen modeller, tasarımlara eklenir. ÖZKAN MUTFAK firması olarak ev yenileme tadilat çalışmaların da extra isteklerin yanı sıra farklı ve sıra dışı tasarım talepleri ve istekler başarılı bir şekilde projelendirerek mekanlarınıza sunuma hazır dekore edip evinizi ve mekanınızı, istediğiniz modellerle huzur içinde yaşayabileceğiniz oturum mekanları sunmaktayız. Mekanınız da hayal gücünüzle yaratmak istediğiniz, Ev dekorasyonu tadilat işlerinizi profesyonel sanata önem veren ustalar ve ekibimizle istenilen gün ve zaman diliminde bitirerek teslimat yapıyoruz. Komple A,.Z,ye anahtar teslimi ev daire tadilat işlerinizi yapılan sözleşme gününde teslim ediyoruz, Tadilat işlerini de bizi tercih etmeniz faydalı olan ve sizlere daha kaliteli hizmet vermek açısından tüm mobilya özel imalat mutfak dolabı modeli tezgah modelleri granit çimstone, belenco tezgahlar imalatı kendi bünyemiz de olduğu için tadilat işlerin de fiyatlarımız, emekçi fiyatlarıdır.
 
Mutfalk Tadilatın da  Kullanığınız Ürünler Nelerdir?
Tadilat ve dekorasyon firması olarak, İstanbul il ve İlçe hizmet veren kaliteden ödül vermeyen, çalışmalar sunan bir firmadır. Eskiyen mutfak dolaplarınızı ve eski sistem duvarları seramik olan mutfaklarınızı şık dokunuşlarla seramikleri iptal edip saten sıvası ile modern mutfaklara eş değer seviyesine getirmekteyiz. Zamana ve yıllara yenik düşen mutfak zemin döşemeleri istediğiniz tarzda döşemeleri değişmesi gereken işlerden biridir mutfak tadilat işlerin de yeni model bir mutfak için görselliğin ve kaliteli ürün kullanmak bir o kadar önemlidir. Mutfak tadilatı için ilk baktığımız yenileme gereken tüm tesisat bölümünü elden geçirerek, sağlam olduğundan emin olmamız gerekmektedir. Mutfak tadilatın da en önem arz eden tesisat yenileme ve tamiratı yapılan işlemlerin boşa ve müşterimize uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabileceği bir mutfak bırakmamız gerekmektedir.
 
Mutfak Tezgahı Seçimi Nasıl Olmadır!
Firma olarak imalat bölümümüz mutfak tezgahı imalatımız kendi bünyemiz de olduğu için uygun fiyat seçenekleri sunmaktayız. Mutfak tadilat dekorasyon hizmetlerin de kullanacağınız, Mutfak tezgah modelleri, Granit tezgah, Çimstone tezgah, Belenco tezgah, Tüm kuvars tezgahlar seçenek olarak sunulmaktadır. Tezgah modelleri ve fiyatlarını mutfak tezgahı imalat sitemiz, Belenco Tezgah Sitemizden takip edebilir, ve iletişime geçebilirsiniz.
 
Banyo Tadilatı Ve Dekorasyonu Maliyeti Ne Kadardır?
Eski bina ve yapılarda girdiğimiz, Banyo tadilatı çalışmaları önem arz eden bir çalışmadır. Banyo tadilatın da ilk yapılacak işler tesisat bölümü komple sökülüp elden geçmesidir. Pis su giderleri kontrol edilip değişmesi gereken pimaş ve yer sifonları değiştirilmelidir. Duvar seramikleri kaplaması bittikten sonra zemin seramiğini döşemeden önce zemin izolasyonu yapılmalıdır. Değişmesi gerekenler, 1 adet klozet takım geberitli duvara gömme, 1 adet duşa kabin camlı, seramik imalatı ve işçiliği, 1 adet banyo fiskiyesi, tüm elektrik ve su tesisatı, Bu şekilde yapılan bir banyo tadilatı maliyeti 8 bin ile 10 bin tl arası da değişmektedir.
 
Ev & Daire İçi Seramik Döşeme Kaplama İşleri^^
İstanbul genelin de uygulama yaptığımız, Ev yenileme tadilat işlerin de mutfak dolabı arası pano seramik ve granit kaplama işleri tadilat işlerin de seçim yapılırken ayrıntı isteyen bir çalışmadır. Tadilat işlerinde mutfak dolabı ve tezgah montajından sonra uygulanan bir çalışmadır. Komple tadilat yaptığımız tadilat işlerin de seçenek olarak sunduğumuz bir diğer çalışmamız da müşterimizin beğendiği, Seramik ve fayans modelini kendisi alıp biz işçilik de yaparak bir seçeneğimizde vardır. Dolap arası fayans kaplama işlerin de genelleme yapmak gerekirse tezgah arası tadilat işleri son dönem modern mutfaklar da kullandığımız mermer görünümlü kaplama taşları sıkça kullanılmaktadır. Mozaik ve sade seramik renkleri de kullandığımız, modeller arsında seçim konusun da esas olan bu seçimleri tadilatı yaptığımız, müşterimizin fikirleri doğrultusun da hareket etmekteyiz, Tadilat ve ev yenileme işlerin de`` Duvar zemin seramik kaplama çalışmaların da seramik kullanılmaktadır. Banyo koridor ve duvar çalışmaların da granit seramik tercih edilmektedir.
 
Parke & Laminant Seçimi Nasıl Yapılır?
Parke Laminant döşemesi yapmaya başlamadan önce zeminin şapı düzgün ve temiz olması dikkat etmeliyiz. Zemin şap betonu oldukça sıkı ve düz terazi de olması Lazımdır, aksi taktirde döşeme işlemi çok kötü bür görünüm sergiler. Laminant parke döşeme işlemi başlamadan önce kesinlikle temizlenip döşeme işlemine ondan sonra başlanmalıdır. Parke Döşeme işlemine ilk şilte veya köpük serdikten sonra duvar kenarından dişi zıvana duvara bakacak simetri şekilde başlanmalıdır. Duvarla esnemeyi önlemek için laminant malzemesi arasına koruyucu kama veya kavela ile sabitlenmelidir. laminant döşenecek parçanın dişi zıvana geçme kısmının iç kısımlarına tutkal sürülmelidir. Bir önceki parçanın erkek zıvana ile birleştirildikten sonra laminant takoz çakma aleti ile aşırı kuvvet kullanmadan küçük çapta bir çekiç yardımı ile sıkıştırma yapılmalıdır.