ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Mutfak

Membran Mutfak Dolapları

Membran Mutfak Dolapları

Uzun yıllar mutfak` larda sıkca kullanılan Membran Kapaklı Mutfakl Modeli Parlak ve mat renk seçenekleri ile kendisini kanıtlamış bir modeldir. Membran kapak modeli cauntry tarzı mutfak` larda sıkca kulanılan bir modeldir. Tabiki son zamanlarda şikayet olarak kaplaması kalkıyor, veya rengi soluyor, diye küçük çapda şikayetlerde var lakin membranı sağlam ve işinin ehli kişilerle çalışmak her zaman çözümdür.
 
Membran Mutfak Dolapları Kapak Yenileme
Eski mutfak dolaplarını kapak değişimi olurmu tabiki olur. Mevcut olan mutfak dolabının gövde kısmı sağlam olması şartı ile mevcutta bulunan kapaklar eski olanlar Membran kapakları bir işçilik masrafı ile kurtarmış oluruz. Membran kapak modeli m2 olarak fiyatlandılır Membran kapak modeli yenileme m2 si 400 tl olarak belirlenir.
 
Özkan Mutfak - İmalatçısı olarak tüm İstanbul geneline imalattan halka en uygun fiyat seçenekleri ve ödeme koşulları ile mutfağınız ölçülere göre ve sizlerin istediğiniz model ve tasarımlara göre bilgisayardan proje çizilerek hazırlanır membran mutfak dolabları model olarak çoklu renk ve kapak modellerine istenilen model yapmakta kolay olduğu için country mutfak modeline bile yaptırabilirsiniz.
 
Kategori Etiketi - Membran Mutfak Dolapları, Membran Mutfak Dolabı Modelleri, Membran Kapaklı Mutfak Dolabları, Membran Mutfak İmalatı İstanbul,