ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Mutfak Modelleri

Membran Mutfak Dolapları

Modern mutfak dolabı tasarımlarında her zaman kapak modeli olarak, kanıtlayan sayısız mutfak tasarımlarına imza atan, Membran kapaklı mutfak dolapları en çok tercih edilen modeldir. Membran kapak modeli country tipi mutfak modellerinde sıkça imalat yapılan bir modeldir. Membran kapak modelinin mat lake görünümlü parlak kapak modeli olarak yapma şansı olan tek kapak modeldir. Membran kapak mutfak dolabı modeli son zamanlar da şikayet olarak kaplaması kalkıyor, veya rengi soluyor, diye küçük çapta şikayetler de vardır. Lakin membran kapak imalatını ve basım işlerini kaliteli sağlam ve işinin ehli kişilerle çalışmak her zaman çözüm olacaktı.

Eski Mutfağa Membran Kapak Yenileme ve Değişimi

Bütçeniz kısıtlı ise mutfağınızı yenilemek istiyosanız, Mutfak maliyetinin yarı fiyatına mutfağınızı yenileme imkanı elinizde olan bir imkandır. mutfak dolabı kapaklarını membran kapak modeli ile yenileyerek yeni bir mutfağa sahip olabilirsiniz, Eski mutfak dolabına membran kapak yenileme fiyatları 2,200 TL gibi fiyatlarla mutfağınızı yeni modern bir görüntüye sokabilirsiniz.

Membran Mutfak Dolapları Ve Fiyatları

Modeli tarzı tüm mutfaklara ayrı dizayn getiren, Membran mutfak dolap fiyatları ortalama olak fiyat sunarsak country tipi camlı model fiyatları 3,250 TL Normal model olarak imalat yaptığımız, Membran kapaklı mutfak dolabı fiyatları 3,000 TL Olarak imalat ve montaj yapmaktayız.