ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Mutfak

Yeni Ahşap Mutfak Dolapları

Yeni 2019 Masif Mutfak Dolapları Ve Modelleri

                 Mükemmel model seçenekleriyle tasarlanan masif mutfak dolapları ve modelleri her mekan için özel imalat ile tasarlanıyor. Mutfak modeli kapak seçiminde masif kapaklı mutfaklar günümüzde ahşap mutfak olarakda geçer genelde kaplama olarak yapılan masif modeli günümüzde mdf kaplamaya bırakmıştır. Kapak modeli seçimi mekanın sahibi müşteri seçmektedir. Teknoleji ilerlediği ve mobilya sektörünüde yakından ilgilendiren bazı kapak modelleri basitleşmiş bir hal almıştır. Son geldiğimiz nokta yerini yüzey cilası olarak renginde kompresörle atılan cila ve vernikli cila olarak basitleşmiştir. Masif kapak modeline atılan yüzeye son kat atılan dolgu verniği yüzey cilasını çizilmezliğini sağlar ve korur. Masif mutfak modeli ahşap mutfak olarak isimlendirilir. Mdf yüzeyi kaplama olarak yapılan masif modeli günümüzde mdf kaplamaya olarak masif görünümlü kapak olarak membran kapak mat modelleri ile bir masif görünümlü bir mutfak modeli yaratabilirsiniz.

Özkan Mutfak Yeni Mutfak Modelleri

Ev ortamının en önemli bölümü mutfaklar için dekora edilecek mutfak dolap seçimi son derece önemlidir. Biz imaltcı  firma oalarak bizlerden istenilen mutfak modeli estetik ve şık görüntüye ve kolay kullanıma sahip olması isteniliyor. model olarak kullanım kolaylığı uzun yıllar kullanım sağlayacak olan dolap modelleri belirlemek masif mutfak dolapları istenilen konfora sahip olmasını sağlıyor. Siz hane sahipleri kullanıcı olarak beklentilerinze cevap verebilecek bir modeldir ahşap mutfak dolabı ayrıca ağaç ve doğal bir ortam imkanı sunar sizlere ahşap modeli olarak sunduğuğumuz lake özel boyalı mutfak modelleride en çok tercih edilen modeldir.

Masif Mutfak Dolabı Kapak Yenileme

Eski Masif  Mutfak Dolapları`nda kapak yenileme olurmu tabiki olur. Mevcut olan mutfak dolabının gövde kısmı sağlam olması şartı ile mevcutta bulunan kapaklar eski olanlar Masif kapakları yenileme yaparak bir işçilik masrafı ile kurtarmış olurusunuz. Masif kapak modeli m2 olarak fiyatlandılır. Masif kapak modeli yenileme m2, si 850 tl olarak belirlenir.