ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Tadilat Projeleri

A` dan Z` ye Ev Yenileme Firması

Özkan mutfak firması olarak mobilya ve tezgah imalatı ile kolaylaştırdığımız, çalışmalarımız devam etmekle beraber! A, Z, Ye Anahtar teslim tadilat işlerin de var olduğumuzu bilin istedim. Yapmış olduğumuz, tadilat hizmetleri işlerinde imalatçı bir firma olarak her keseye uygun fiyat seçenekleri ile çalışmaktayız, Mobilya ve mermer granit çimstone belenco ve tüm kuvars taşlar bünyemizde olduğu için fiyatlarımız bir aracı firma ile muhatap olmadan bire bir maliyet fiyatları ile bizimle irtibata geçip tüm tadilat işlerinizi tek bir firma ile bitirebilirsiniz. Ayrıca tüm tadilat işlerinizde imkan olasılığı bizi firmamızda bitmez. kredi kartına taksit imkanlarımız mevcuttur.

  • A, dan Z, ye anahtar teslim ev yenileme tadilat nasıl yapılır= Tadilat firması olarak ev yenileme işlerine başlamadan önce aynı çatı altında yaşayan aile bireyleri ortak karar ve katılımı ile evde dairede yapılması gereken tadilat kısımları planlı bir şekilde belirleriz. Defalarca yapılan keşif ve dekor tadilat yapılacak bölümleri gerek ben gerek mühendis ortağımla beraber gereken mutfak bölümü salon bölümü banyo bölümü dairenin ıslak zemin ve tesisat bölümlerini belirleyip müşterimizle beraber ortak bir noktada tadilat yapılacak bölümleri belirleyip tadilat yapılacak bölümlerin listesi çıkarıp Bismillah deyip işimize başlar sözleşmemizde belirttiğim gün ve tarih de tadilatı teslim eder helalleşip ayrılırız.
  • A, dan Z, ye Mutfak tadilatı hizmeti= Ayrı tutularak yapılacak ise mutfak bölümü tamamen söküldükten sonra komple eskiyen bölümleri komple elden geçmelidir. Sıva tamiratları, Temiz su ve pis su giderleri, Elektrik tesisatları, komple kontrol edilerek yenilenmesi gereken bölümleri yenilenmelidir. Bu önemli işlemler bittikten sonraki süreç mutfak dolabının model seçimi ve tezgah modelinin renk ve kalitesinin seçimi ile sonlandırılır.
  • Parke Laminant döşemesi çalışmaları= Laminant parke döşeme işlemi başlamadan önce kesinlikle temizlenip döşeme işlemine ondan sonra başlanmalıdır. Döşeme işlemine şilte veya köpük serdikten sonra duvar kenarından dişi zıvana duvara bakacak simetri şekilde başlanmalıdır. Duvarla esnemeyi önlemek için laminant malzemesi arasına koruyucu kama veya kavela ile sabitlenmelidir. laminant döşenecek parçanın dişi zıvana geçme kısmının iç kısımlarına tutkal sürülmelidir. Bir önceki parçanın erkek zıvana ile birleştirildikten sonra laminant takoz çakma aleti ile aşırı kuvvet kullanmadan küçük çapta bir çekiç yardımı ile sıkıştırma yapılmalıdır.