ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Mutfak

Country Mutfak Dolapları

Country Mutfak Dolapları Ve Modelleri

Country Mutfak Dolapları Mutfak modellerinde eskiye rağbet geri döndü yani ahşap ve masif tarz ve hoş görünüm country mutfak` lar ile yine mutfaklara dönüş yaptı. Zaten asaleti hiçbir zaman değer kaybetmeyen ahşap ve masif bayanların gözdesi Country mutfak dolapları istenilen modeli kapak seçimini kendi tarzınızı yakalamakta siz bayanlara yardımcı oluyor. Özellikle oyma kapak modeli Country mutfaklarda tercih edilendir.

Şık Ve Modern Country Mutfak Dolapları

Şık modern özel tasarımlı mutfaklar`da tarz ve model olarak seçim yapmak yapmak oldukça zordur. Özel tasarımlarda sıralamak gerekirse Lake Country Masif ve Mobilya olarak rengi modeli kendine has bir havası olan özel mutfaklar kendine has model tarzı olarak kendine has şıklığı var özel mutfaklarda günümüzde moda olan gıri ve andezit renkler sıkca kullanılan modeldir. Ayrıca gri andezit renk çok da sevilen bir renk haline gelmiş olup müşterilerimiz sadeliğe önem verir hale gelmiştir. Renk seçenekleri arasında mat ve ipek mat tonları tüm mutfaklara aday Olmuştur. Özel modern mutfak dolabı tasarım ve dizaynda ada tipi bildiğimiz bir diğer tabir ile bildiğimiz. Amerikan mutfaklar ile en popüler modeller yaratıcılığa olanak sağlar ada mutfak modeli genelde açık Country mutfak olarak tabir edilen imalatını yapdığımız bir modelimizdir.

Country Mutfak Dolabı Kapak Yenileme

Eski Country Mutfak Dolapları`nda kapak yenileme olurmu tabiki olur. Mevcut olan mutfak dolabının gövde kısmı sağlam olması şartı ile mevcutta bulunan kapaklar eski olanlar Hayglass kapakları yenileme yaparak bir işçilik masrafı ile kurtarmış olurusunuz. Country kapak modeli m2 olarak fiyatlandılır. Country kapak modeli yenileme m2, si 550 tl olarak belirlenir.