ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Dekor Tadilat

Seramik Döşeme Kaplama İşleri

Mutfak dolabı arası pano seramik ve granit kaplama işleri ev daire tadilat işlerin de seçim yapılırken ayrıntı isteyen bir çalışmadır. Tadilat işlerin de mutfak dolabı arası seramik yapımı mutfak tezgahı montajından sonra uygulanan bir çalışmadır. Dolap arası fayans kaplama işlerinde genelleme yapmak gerekirse dolap ve tezgah arası seramik tadilat çalışması yaptığımız daireler de kullandığımız? Koyu tonlar mermer görünümlü seramik kaplama taşları sıkça tercih edilen ve kullanılan seramik taşlarıdır.

Ev Tadilatı İçi Seramik Döşeme Ve Kaplama işleri

Daire içi tadilat işlerinde kullandığımız, Mozaik görünümlü Osmanlı mat ve sade seramik renkleri de kullandığımız modeller arsında yer almaktadır. Seramik kaplama ve döşeme işlerinde seçim konusun da esas olan bu seramik modeli seçimleri tabi ki tadilatı yaptığımız müşterimizin fikirleri doğrultusun da hareket etmeliyiz! Uzun yıllar kendileri kullanacağı için söz hakkı her zaman daire sahibinindir. Bizden istenilen ve yardım sadece fikir ve tavsiye olursa bizlerde bu işlerde tecrübeli olduğumuz için müşterilerimizin renk ve model seçimi konusunda yardımcı oluyoruz. Tadilat ve ev yenileme işlerinde zemin kaplama çalışmaların da son dönem kullanılan oldukça fazla tercih edilen 60x120, 60x60 seramik kullanılmaktadır.

Ev Dekorasyonu ve Granit Seramik İşleri

Dekorasyon firması olarak İstanbul genelinde faaliyet gösteren çalışmalarımız, ile İstanbul il ve ilçelerine seramik fayans granit kaplama işlerinde çok çeşitli seçenekler evlerinize tadilat hizmetleri sunmaktan firma olarak elimizden gelen en iyisini yapmaya çalışmaktayız. Müşteri memnuniyeti zevklerine hitap edecek seramik ve granitleri tercih etmelerine yardımcı oluyoruz, ardından montaj ve kurulumunu sağlamak için evinize ya da ofisinize kadar geliyoruz. Ekip olarak sizlerin memnuniyeti bizim için her şeyden daha önemlidir. Yaptığımız işlerden memnun kalmanız için kendimizi her geçen gün yeniliyoruz.