ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Tadilat Projeleri

Taksitle Ev Tadilatı Yapan Firma

2021 Yılında aldığımız karadır, taksitle tadilat ve ev yenileme kampanyası sebebi ise piyasanın bozukluğu değildir. iş yokluğundan da değildir. Anahtar teslim komple ev tadilat ve dekorasyon işleriniz ve ihtiyaçlarınızı eksiksiz yaptırabilmeniz için tüm kolaylıkları hizmetinize sunduk sunmaya da devam edeceğiz. Ben iyi bilirim ki kendimde senelerdir? İnternet ortamında çalışan bir firma olarak internet müşterisi her zaman değerli müşterilerdir.

Taksitli Ev Yenileme Tadilat İşleri

Uzun yıllar İmalat yapan firma olarak aldığımız, Taksitli tadilat işleri son zamanlarda piyasada önüne gelen tadilatçı olması? Aldığımız bu karar müşterilerin sağlam bir firma ile çalışmasıdır. imalatı kendi bünyemiz de olan mobilya, tezgah, imalatı A dan z ye tüm tadilat uygulamaları tek bir kredi kartı veya elden taksit imkanı ile ödeme ve taksitlendirme sistemi ile tadilat yapılacak yerleri komple TADİLAT işlerinizi kaliteli ürün temiz işçilik prensibi ile bitirip teslim etmekteyiz.

Taksitli Ev Yenileme Fiyatları 2023

70 ve 80 m2 bir dairede çıkacak işler ve malzeme olarak sıralarsak 30 m2 banyo seramik işleri bu işlem seramik üstü yapıştırma olarak belirlenir. 2 oda laminant parkesi evin duvarları komple yoklama geçilerek boyanması boya marşaall olacak, boya rengi tüm odalar ve koridor yatak odası farklı olabilir, 4 adet oda kapısı Amerikan panel, modeli müşteri belirler, mutfak banyo elektrik ve su tesisatının yenilenmesi 1 adet klozet 1 adet banyo dolabı 1 adet duşa kabin 90 - 90 camlı veya kumlamalı fiskiye ve musluklar, 1 adet mutfak dolabı gövde mdf lam çekmeceler samet tandem frenli mutfak boyu 3 M.Tül toplam 6 M.Tül kapak modeli hayglass veya membran olarak belirlenir. Mutfağın kulp seçimi müşteride mutfak tezgahı modeli granit mutfak tezgahı olarak belirlenir renk seçenekleri müşteri belirler bu şekilde uyguladığımız, Taksitli tadilat fiyatı ortalama, 150.000 ile 180.000 TL arasında değişmektedir. (90 + 110 m2 lik 3 + 1, Daire ve ev yenileme için taksitli tadilat fiyatı 230.000, 250.000 TL arası tadilat fiyatı değişmektedir.120 + 140 m2 lik 3 + 1, Daire ve ev yenileme taksitli tadilat fiyatı 250.000 ile 300.000 TL arası değişmektedir.