ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Ürünler

Oda Kapısı Modelleri Fiyatları

Ahşap oda kapısı modellerimizi bu bölümde her model oda kapısı modelini bulabilirsiniz. İç oda kapıları imalatını kendimiz yaptığımız, için sağlam ve kullanışlı kapılardır. Mobilyacılar için kapı imalatı bir sıkıntıdır. Kapı imalatı az para bıraktığı için kapı imalatına girmek istemezler, hal böyle olunca genelde hazır kapılara yönelirler. Esas olan imalatı bir mobilya ustasının elinden geçmesidir. Kapı içi seren ve iç dolgusu çok dikkatli doldurulmalıdır. Yani kısaca kapı imalatı yapacak usta işi bilen bir marangoz ustası olmalıdır.

Lüks İç Oda Kapısı Modelleri

Mekanınız da eskiyen ve yıpranmış oda kapılarını istediğiniz model ve boya değiştirerek yenilemek için kapı modeli seçerek başlayabilirsiniz. Extra masraf çıkmasın diyorsanız, mevcut kapılar sağlam ise boyama işlemi ile oda kapılarını yenileyebilirsiniz. Öncelikle kapı yenileme için karar verdiyseniz, kapı modelini seçip özel imalat yapılan kapılar, kullanmanız da fayda göreceksiniz. Ev yenileme tadilat işlerin de kapa modeli olarak, Lake kapı modeli, Panel kapı modelleri, Melamin kapı modeli, Pvc kaplama kapı modeli, Membran kapı modeli, Ahşap kaplama kapı modeli, Özkan mutfak firma olarak kapı imalatını kendimiz imalat yapmaktayız.

Modern İç Kapı Modelleri Fiyatları 2024

Güncel kapı fiyatları ortalama panel ve Pvc kapılar 1.000 ile 1.500 TL Arasın da model ve kalitesine göre değişkenlik sağlamaktadır. Membran kaplama kapı modelleri fiyatları, Ortalama 900 TL İle 1.500 TL Arası fiyatlandırılır. Ahşap Kaplama ve lake kapı modeli fiyatları, Ortalama 4,500 TL İle 7.500 TL Arası fiyatlandırılır.