ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Kampanyalar

Taksitli Tadilat Fiyatları

İstanbul genelinde komple ev tadilatı çalışmaların da hizmet veren kaliteli ürün ve yaptığı işi bile bildiği işi yapan firma olarak ön plana çıkan bir firmadır. Mobilya imalatı ve mutfak tezgahı imalatı firmamız tarafından imalat yapıldığı ortalama tadilat fiyatları imalat fiyatlarıdır. İş gücü ve profesyonel ekibimiz ile ev dekorasyonu yenileme ve tadilat çalışmalarımız siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. İstanbul il ve ilçelerine sunduğumuz komple ev tadilatı yapacağımız çalışmalar ve fiyatlarını 2 seçenekli şekilde sunmaktayız. Sıraladığımız ve yapılacak işler bire bir mekanımız da ürünler seçilip iş başlangıcı sözleşme mekanımız da yapabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz 2 adet paket tadilat fiyatları seçeneklerde her 2 paket için geçerli olan mutfak dolabınız 15 m2 üzeri çıkan metrajlar da 3 M.Tül Granit mutfak tezgahı hediyemizdir.

Modern Klasik Ev Tadilatı Fiyatları, Modern klasik ev yenileme tadilat işlerinde kullanacağımız ve yapılacak işler sırasıyla şöyledir. Sıhhi tesisat ve elektrik tesisat İşleri, Bölme duvarların kırım ve yıkım yapım İşleri, Alçı sıva duvarlarını hizalama yapım işleri, Alçıpan tavan mantolama işleri, Boya badana yapım işleri, Seramik fayans İşleri, Laminant parke yer zemin döşeme yapılması (Mobilya) Mutfak dolabı gövde MDF Lam kapaklar akrilik, Tezgah granit modeli, Komple banyo tadilatı, 1 Adet duşa kabin camlı? Klozet çeşme ve aksesuarları, 5 Adet oda kapıları Panel kapı, Mutfak kemer kapı işleri, Kombi taşıma İşleri, Doğal gaz tadilat İşleri, Özkan Mutfak firması olarak bu şekilde imalat ve montaj yaptığımız, Ev yenileme tadilat maliyet Fiyatları 42.500 TL, Olarak belirlenmektedir.

Luxs Ev Tadilatı Fiyatları, Luxs tabir ettiğimiz ev yenileme tadilatı işlerinde kullanacağımız ve yapılacak işler sırasıyla şöyledir. Sıhhi tesisat ve elektrik tesisat İşleri, Bölme duvarların kırım ve yıkım yapım İşleri, Alçı sıva duvarlarını hizalama yapım işleri, Alçıpan tavan mantolama işleri, Boya badana yapım işleri, Seramik fayans İşleri, Laminant parke yer zemin döşeme yapılması (Mobilya) Mutfak dolabı gövde MDF Lam kapaklar akrilik, Tezgah granit modeli, Komple banyo tadilatı, 1 Adet duşa kabin camlı? Kulozet çeşme ve aksesuarları, 6 Adet oda kapıları Panel kapı, Mutfak kemer kapı işleri, Kombi taşıma İşleri, Doğal gaz tadilat İşleri, Özkan Mutfak firması olarak bu şekilde imalat ve montaj yaptığımız, Ev yenileme tadilat maliyet Fiyatları 55.500 TL, Olarak belirlenmektedir. 

Mini Paket Tadilat Fiyatları, Özkan mutfak firması olarak tadilat ve yenileme yapacağınız, Ev ve dairenizde ortalamma tadilat fiyatları 70 ve 80 m2 bir dairede çıkacak işler ve malzeme olarak sıralarsak 30 m2 banyo seramik işleri bu işlem seramik üstü yapıştırma olarak belirlenir. 2 oda laminant parkesi evin duvarları komple yoklama geçilerek bayanması boya marsaal olacak, boya rengi tüm odalar ve koridor yatak odası farklı olabilir, 4 adet oda kapısı amerikan panel, modeli müşteri belirler, mutfak banyo elektirik ve su tesisatının yenilenmesi 1 adet kulazet 1 adet banyo dolabı 1 adet duşakabin 90 x 90 camlı veya kumlamalı fiskiye ve musluklar, 1 adet mutfak dolabı gövde mdf lam çekmeceler samet tandem frenli mutfak boyu 3 m.tül toplam 6 m.tül kapak modeli hayglass veya membran olarak belirlenir. Mutfağın kulp seçimi müşteride mutfak tezgahı modeli granit mutfak tezgahı olarak belirlenir renk seçenekleri müşteri belirler bu şekilde uyguladığımız tadilat fiyatı ortalama 30.000 ile 35.000 TL arasında değişmektedir.