ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Biz Kimiz

İmalatlarımız

Mutfak dolabı çeşitleri ve fiyatları mutfak tezgahı imalat olarak ilk tercihler arasında yer alan firmamız, İstanbul`un tüm ilçe ve köylerine hizmet götürüyor. Uygun fiyat avantajı kaliteli hizmet tüm mobilya imalatı yapımında kaliteden ödün vermeden hizmet sunan firmamız, bütün imalat bölümleri ile işini severek yapan bir firmadır.

Özkan mutfak, Mobilya işleri, tezgah modelleri, tadilat işleri için güvenilir firma yılların verdiği tecrübe ile her zaman daha iyi hizmet sunmayı hedefleyen ve kaliteden ödün vermeyen firmamız, İstanbul il ve ilçelerine imalat ve montaj sıkıntısı olmayan, siz değerli müşterilerimizin güvenle başvuracağınız bir firmadır. En ekonomik fiyatlarla taksitli fiyat seçenekleri ile çekinmeden siparişlerinizi verebilirsiniz.

İstanbul il ilçeleri ve karadeniz bölgesi sinop ve kastamonu bölgelerine mobilya ve mutfak tezgahı dekor tadilat işlerin de ihtiyaç duyulduğun da ilk akla gelen firmamız mobilya ve mermer granit sektörünün her daim güncel fiyat seçenekleri ile piyasaya mümkün mertebe imalat ve montaj işlerini yapmaktadır.

Yaptığı İşi Bilir Bildiği işi yapar, Recep Zafer Özkan