ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Mutfak Modelleri

Country Mutfak Dolapları

Country mutfak dolapları ve modellerinde eskiye rağbet geri döndü yani ahşap ve masif tarz ve hoş görünüm mutfaklar ile yine mutfaklara geri dönüş yapmıştır, zaten asaleti hiç bir zaman değer kaybetmeyen, country mutfak modelleri istenilen modeli kapak seçimini kendi tarzınızı yakalamakta siz bayanlara yardımcı oluyor. Country modeli özellikle oyma kapak modeli camlı modeli mutfak modelinde tercih edilen modelidir. Şık modern özel tasarımlı mutfaklarda tarz ve model olarak seçim yapmak oldukça zordur. Özel tasarımlı mutfak dolabı modelleri sıralamak gerekirse country tarzı mutfak dolapları ve modeli kendine has çok özel bir mutfak modelidir.

Country Model Mutfak Dolap Fiyatları

Özel imalat tasarımlarda sıkça tercih edilen, Country mutfak dolap modeli fiyatlandırma konusunda 2 çeşit değerlendirmek lazım CNC oymalı yüzey yapıştırmalı membran kapak olarak imalat yaptığımız, Membran kapaklı Country mutfak dolabı maliyet fiyatları M2, 2,700 TL, olarak fiyatlandırılır. Özel boya olarak imalat yaptığımız, Lake country mutfak dolap modeli maliyet fiyatı M2, 3.500 TL ipek mat boyalı olarak fiyatlandırılır. Özel boya kapaklar parlak modeli olursa M2 3.750 TL olarak fiyatlandırılır.

Country Model Mutfak Kapak Yenileme

Eski country mutfak dolaplarında kapak yenileme olur mu? tabi ki olur. Mevcut olan mutfak dolabının gövde kısmı sağlam olması şartı ile mevcutta bulunan kapaklar eski olanlar, Country kapaklar yenileme yaparak bir işçilik masrafı ile kurtarmış olursunuz. Country kapak modeli M2 olarak hesaplanır. Eski kapakları country kapak modeli ile yenileme maliyet fiyatı M2? 1.650 TL olarak fiyatlandırılır. Ortalama bir mutfakta ise 6 ile 7 M2 Arası kapak toplamaktadır, eski mutfağınızı yenileme maliyet fiyatınız ortalama 11.650 tl civarındadır. Kapak yenileme işlemine dahil olan kapak menteşeleri dahildir, mutfak dolabının kapak kulpları müşteriye aittir.