ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Tadilat

2019 Anahtar Teslimi Tadilat Çalışmaları

Anahtar Teslimi Tadilat Çalışmaları

Anahtar teslim daire içi tadilat nasıl yapılır, sorusuna bu bölümde aşağıda olmazsa olmazlardan sayılan çalışmalar yapılarak başlanır. Tadilat başlı başına sıkıntılı bir uygulama tadilat yapan kişi için ve tadilat sahibi için nerde ne çıkacağı belli olmayan bir iştir. Tadilat Nasıl Yapılır, Komple girilen çalışmalarda işe elektirik ve su tesisatı ile başlanılır. Bu saydıklarım muhakkak elden geçmesi lazımdır.

Eski binalarda elektrik tesisatı genelde hasar görmüş çıkmaktadır. Bu yüzdendirki topraklaması purofosyenel bir ustanın gözetiminde kontrol edilmelidir. Bundan sonraki süreç su ve doğal tesisatı tesisatı su tesisatları eski binalarda doğal tesisatı sonradan çekildiği için borular genelde dışard duvar yüzeyinde olur. Müşteri ile karşılıklı hem fikir olarak anlaşılır ve tesisat daire tabanından gömülerek yapaılır. Mutfak kısmında yapılacak yenilikler ve tadilat bir keza komple elden geçmelidir yıkılan duvar ve tesisat yenilenmesi gereken yerler itina ile gözden geçirmelidir. İşin ağır kısmı bitmiş bundan sonraki süreç boya badana işleri müşterinin seçtiği boya rengi ile sonlandırılır.

Tadilat`da Sıkca Sorulan Sorular

Tadilat Kaç Günde Biter Sorusu sıkca sorulan sorudur. Ortalama tüm bu işlemler komple tadilat` 30 iş gününde teslim edilir. Özkan Tadilat, Firması olarak komple tadilat yapdığımız çalışmalarda duşakabin hediyemizdir. Ayrıca kredi kartına taksit imkanı` da sunmaktayız.