ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Mutfak Modelleri

L Köşe Mutfak Modelleri

Mutfak modeli içinde ön sıraları alan, köşe mutfak dolap modeli günümüzde evin yapası açısından yeni nesil mutfaklar da köşe mutfak modellerine bıraktı dememiz bir nevi mümkündür. Eski düz model olan mutfakları yıkıp hem mutfak dolabını fazlalaştırmak, açısından,Köşe L veya U Köşe ankastre mutfak modeli yapmak mümkündür. Özkan mutfak tasarımları ile çok güzel köşe mutfak modelleri çok kullanışlı mutfak tasarımları ile mutfaklara ferah bir ortam sunmaktan, sizlere sadece model seçmek ve bizimle paylaşmak kalıyor. Köşe ankastre mutfak modelleri renk olarak 2020 - 2023 sezonu boyunca siyah beyaz, Akrilik, Hayglass kapak ile mutfak dolabı modeli olarak sıkça yapılan ürünlerdendir.

Çok Kullanışlı Köşe Mutfak Dolapları

Geniş mutfaklarda çok amaçlı kullanım alanı sunmasından dolayı tercih edilen ada mutfak modeli bir birinden güzel şık kaliteli mutfak dolabı ve tezgahlar sunmaktadır. Özkan Mutfak, Firması olarak küçük mutfak dekorasyonun da kullanılan köşe mutfaklar dar alana bol dolap yerleştirmek ada mutfaklarda projeye uygun tasarımlar çıkartmak mümkündür. Köşe mutfak modellerin de orta masa yemek masası olarak dizayn edilen uygulama sistemi olmazsa olmazlardandır. L tipi Köşe mutfak dolabı dekorun da yaşanılan sıkıntılar tezgah seçiminde azda olsa geniş olması sebebiyle maliyeti biraz yükseltir, lakin iş bitiminde ortaya çok şık tasarım çıkmış olur.

Mutfak Boy Dolabı Modelleri

Modern mutfaklarda boy dolap olmazsa olmazlardan olan ve mutfaklara derin gizleme sağlayan bir boy dolap modelidir. Tüm mutfaklarda uyguladığımız, Boy kiler olarak da dillendirdiğimiz, mutfaklara zenginlik katan, Boy mutfak dolapları genelde tüm müşterilerin istediği ve mutfaklarına ayrı bir görünüm sağlayan bir modeldir. Şahsen biz firma olarak yeri müsait ise geniş mutfaklarda istenmese bile müşteriye sunmaktayız, Boy dolapları tabi ki en önemli etken müşterinin istediği biz sunarız müşterimiz onay verirse uygularız.