ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Ürünler

Mutfak Tezgahı Modelleri

Mutfak tezgahı imalatı ve montajın da sıkıntısı olamayan, senelerin verdiği tecrübesi ile tüm mutfak tezgah modeli ve çeşitlerini tüm mutfaklar da sergilemekten ve daha iyi hizmet vermek için elimizden geleni yapmaktayız. Başlıca tezgah modellerimiz, Granit tezgah, Çimstone tezgah, Belenco tezgah, ve tüm kuvars tezgah üretimi kendimize ait olan mutfak tezgahı renk ve çeşitlerini Belencotezgah.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Granit Mutfak Tezgah Modelleri

Mutfak tezgahı modeli deyince akla ilk olarak gelen granit mutfak tezgah modeli gelmektedir. Granit tezgah taşları organik deriz ya her zaman granit tezgah doğal bir malzeme oluşu her daim tercih edilen bir tezgah taş modelidir. Uzun yıllar kalitesi ile mutfaklara ren katan bir tezgah çeşididir. Bu bağlamada unutmamamız gereken doğal mutfak taşı olan granit hakkını vermemiz gerekir, özellikle siyah renkleri tezgah imalatında mutfaklara her daim girmektedir.

Kuvars Mutfak Tezgahı Modelleri

Mutfak tezgah modeli olarak geçen zamanı değer katan ülkemizde, Kuvars mutfak tezgahları teknolojiyi son derece iyi kullanmaktadır. Yapay bir kuvars mermer karışımlı kuvars tezgah çeşitleri sade renk seçenekleri kuvars taşları ön plana çıkmıştır. Kuvars mutfak tezgah taşları ve modelleri her daim yenileyen kuvars mutfak taşları özellikle bayanların gözdesi olmuştur. Özellikle kuvars tezgah modeli olarak, Öne çıkan ve üretimi fazla olan, Çimstone, Belenco, Coante, Kuvars mutfak tezgah modelleri sıkça seçilen modellerdir.