ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Ürünler

Belenco Tezgah Fiyatları

Kuvars tezgah taşları modeli deyince akla ilk gelen şıklığı ve sadeliğiyle belenco mutfak tezgah modelidir. Kuvars tezgah taşları sıralamasın da kaliteli renk seçenekleri ile ilk olarak zirveye oturmuştur. Belenco tezgah modeli organik deriz ya o organik terimini mutfak tezgahlarına yansıtmıştır. Belenco kuvars tezgah taşları doğadan gelen doğal bir malzeme oluşu her daim tercih edilen bir mutfak tezgahı taş modeli olma hakkını ispatlamıştır. mutfak tezgahı taşları içinde doğal şık görünümü kaliteli malzemesi ile tezgah imalatın da en çok kullanılan bir malzeme olarak unvan sahibi olmuştur. Bu bölünde belenco yeni renkleri ve tezgah fiyatlarını bulabilir bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yeni renkleri güncelleyerek, Belenco tezgah fiyatları sizlere sunmaktayız.

Belenco Mutfak Tezgahı İmalatı Nasıl YapılırBelenco tezgah imalatı ve montajı kuvars tezgah taşı belenco atölyede imalat önem arz eden bir uygulamadır. Görüm genelde 4 cm kalınlık olduğu için 45 ve 90 derece kesimler dikkatli bir şekilde sulu kesim ile kesilmelidir. Belenco tezgahın ön çıtalarını yapıştırırken ek yerleri dikkatli bir şekilde kesim yerlerinden parça koparmamaya dikkat edilmelidir. Mutfak tezgahının İmalat bölümünde ters çevirip tezgahı güçlendirme yaparak güçlendirme işlemi mümkün mertebe mdf le yapılmalıdır. Alt güçlendirme yapıştırma işlemi bittikten son tekrar tezgahın yüzey kısmını çevirip lavabo yeri açma ve ankastre fırın yeri kesip tezgah imalatını sonlanır.

Belenco Mutfak Tezgahı Nasıl Montaj Yapılır= Belenco tezgah montajı yapılırken dikkat edilmesi önemli bir hususta mutfak dolaplarının düz ve teraziye alınıp montaj yapılmasıdır. Teraziye alınmadan montaj yapılan bir mutfak dolabı tezgah montajını sağlıklı olmasını engeller, ve ters istikamette su birikintisine yol açar, şahsen biz firma olarak terazisi bozuk dolabı teraziye almadan tezgah montajı yapmayız. Tezgahınız ne kadar işçiliği temiz olursa olsun en son mermerci montaj yaptığı için ihale mermerciye kalır ve mermerci aranır. Belenco mutfak tezgah montajı yapılırken, Tezgah da ek yeri var ise yapıştırma işlemi yapılırken parça koparmamaya dikkat edilmelidir. Bu işlemler bittikten sonra süpürgelikleri 45 derece gönye burun kesilip montaj yapıldıktan sonra tezgahı bitmiş halini müşteriye teslim edilir.