ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Ürünler

Sürgülü Dolap Modelleri

Sürgülü ray dolap modelleri evlerinizin yatak odası kısmında vazgeçilmez bir ihtiyaçtır. Gardırop ve yüklük ray kapaklı dolap modellerin de kendi tarzınızı ve seçtiğiniz modeli yatak odasına uyacak şekilde özel ölçü olarak imalat yaptırabilirsiniz. Hazır alınan ve genelde ucuz olduğu için alınan hazır ray dolaplar evinizin ölçülerine uymadığı için sıkıntı olmaktadır,

Özkan Mutfak Gardolap Ve Yüklük Modellerimiz

Özkan mutfak firması olarak, raylı kapaklı dolap imalatında kullandığımız, Kesinlikle yüklük dolabının gövde kısmı Mdf lam kullanmaktayız, Bu tip dolapların ağırlık bakımından fazla içi doldurulduğu için sağlam olması esastır. Ayrıca kullanılacak aksesuar bölümü kaliteli marka olmalıdır. Sürgülü raylı yüklük dolapları uygun fiyat seçenekleri ile her keseye hitap eden modellerimiz ile ortalama fiyatlarımız, m2 2.100 TL Den başlayan fiyatlarla özel ölçü imalat ile her daim hizmetinizdeyiz.

Özel ölçü köşe sürgülü ray kapaklı yüklük gardırop dolaplarını fiyat olarak belirlemek için mekanınızdaki ölçümler işi belirler, Bir sonraki adım kullanılacak malzeme olacaktır. Genelde uygun fiyat olması için istenilen yüklük dolaplarında gövde kısmı suntalam istenilir, lakin biz firma olarak tabi ki tercih meselesi bizler müşteri ne ister ise malzeme olarak imalata girmekteyiz.

Yüklük gardolap dolap modelleri fiyat belirleme açısından bu gibi ayrıntıları müşteriye sunmak durumundayız. suntalam ile Mdf lam arasın da çok fiyat farkı doğmayacağı için bizim tavsiyemiz şüphesiz Mdf lam olmaktadır. Sürgülü veya kapaklı ray dolap fiyatlandırma genelde m2 olarak ölçülendirilir. Örnek olarak bir hesaplama yapar isek sizin ray dolap yapacağınız alanın en boyu 375 cm yükseklik 240 cm ise 375 x 240 = 9 m2 dolap çıkmaktadır. Toplanan m2 fiyat olarak istediğiniz model ile çarpılır ve fiyat olarak kafanızda net bir rakam olur.