ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Ürünler

Portmanto Vestiyer Modelleri

Özel ölçü ile imalat yapılan, Portmanto ayakkabılık modelleri uygun fiyat seçenekleri ile Özkan mutfak imalatında kullandığı kaliteli malzeme ve aksesuar seçenekleri ile hizmetinizdedir. Özel imalat tasarımlı portmanto vestiyer ayakkabılık modellerinizi seçebilir, ve aynı modeli evinizdeki giriş bölümündeki özel ölçü olarak imalatını yaptırabilir, veya seçtiğiniz bir modeli bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır. Seçtiğiniz modeli özel imalat yapıp sizlere bol raflı şık bir tasarım modeli olarak sunmaktayız.

Modern Vestiyer Modelleri!

En güzel şık modern vestiyer imalat ve montajı yapan firmamız, Özkan Mutfak tüm vestiyer modeli olarak sizlere evleriniz salon kısımlarını süsleyen, Vestiyer modellerini özel ölçü imalat yapıp sizlerle buluşturuyoruz. Model olarak ister bizim imalat yaptığımız ister sizin kendi modeliniz, beğenilen model vestiyer dolabınızı bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır. Seçtiğiniz, Vestiyer modeli hangisi olursa olsun özel ölçü imalat yapma imkanına sahip olan firmamız, sizlere her daim uygun fiyat seçenekleri ile hizmet vermektedir. Dar antre ve koridorlarını geniş gösteren özel tasarımlı portmanto modellerini evinize yakışan modelleri dizayn edebilirsiniz, Dar alanlara değerlendirme konusunda uzman olan ekibimiz, tüm portmanto ve vestiyer modelleri istediğiniz bölümleri ve alanları değerlendirmek açısından uygun fiyat seçenekleri ile! Özkan mutfak firmasından temin edebilirsiniz.

Portmanto Vestiyer Dolabı Fiyatları

Gövde Mdf Lam Kapaklar Membran Kapaklı Portmanto Vestiyer m2 Fiyatları, 1.100 TL Gövde Mdf Lam Kapaklar Özel Boya Lake Kapaklı Portmanto Vestiyer Dolap m2 Fiyatı, 1.300 TL Gövde Mdf Lam Hayglass Kapaklı Portmanto Vestiyer Dolap m2 Fiyatı, 1,000 TL Gövde Mdf Lam Kapaklar Mdf Lam Portmanto Vestiyer Dolap m2 Fiyatı, 900 TL Gövde Suntalam Kapaklar Suntalam Portmanto Vestiyer Dolap m2 Fiyatı, 800 TL