ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Uygulamalar

Mutfak Dolap Fiyatları

Özkan mutfak firması olarak tüm mutfak dolapları fiyatları,nda sezon sonu indirimleri hız kesmeden devam etmektedir. Bu kampanyaya ilaveten 13 m2 mutfak dolabı alana granit tezgah lavabo ile hediyemizdir. Bu kampanya da model farkı gözetmeksizin tüm kapak modellerinde geçerlidir. Ayrıca tüm kredi kartlarına 9 ay taksitli imkanlarımızda mevcuttur. Mutfak dolabı fiyatları krize rekabet olsun diye alınan bir karardır, mevcut imalat bölümü olarak herhangi malzemeden kaçınmak gibi bir olanağımız kesinlikle mümkün değildir. Kullandığımız malzemeler, Gövde mdf lam arkalık 5 mm kapaklar hangi model ise odur. Çekmece rayları samet tandem ray kullanılır, menteşe rayları frenli samet marka kulplar müşteri kendi beğenir, bu fiyatlar yaz sonuna kadar geçerlidir.

Özkan Mutfak 20221 Güncel Mutfak Dolabı Fiyatları?
 Özkan Mutfak? Mutfak Dolap Fiyatları 2021 / 0216 592 01 57

 

Özkan Mutfak Akrilik Mutfak Dolabı Modelleri Ve Fiyatları

AKRİLİK MUTFAK DOLABI GÖVDE MDF? M.TÜL 1050 TL
 Akrilik mutfak modeli  medefe yüzey kaplama mutfak kapağı modelidir. Akrilik kapak değişkenlik sağlayan modelleri vardır. Vazgeçilmezliğini çizilmez oluşu akrilik mutfak dolabı modelini öne çıkaran önemli husustur. Piyasa da çizilmez kapak modelinin yanında yan sanayi olan farklı olan modelleri var, olan bir mutfak modeldir. Özkan mutfak firması olarak, Akrilik  mutfak modeli imalatı gövde mdf lam olarak kapaklar, Akrilik  kapak modeli çekmece rayları frenli modeli samet kapak menteşeleri frenli samet model kulplar seçilecek. Arkalık 5.mm sıralanan şekilde imalat yaptığımız, Akrilik mutfak fiyatı m2, 950 TL olarak müşterilerimize sunmaktayız.

 

LAKE MUTFAK DOLABI GÖVDE LAKE MDF? M.TÜLÜ 1.350 TL
Lake mutfak modeli kapak özel boyahanede boyanan özel bir kapak modelidir. Lake mutfak dolapları temizliği önem arz eden bir mutfak modeldir. Lake kapak modeline ve yüzeyine zarar görmeyecek kimyasal kullanmamaya dikkat edilmelidir. Lake mutfak dolapları nasıl ki su geçirmez yüzeyi suyu üzerinde kalma özelliği var olan mutak dolabı modelidir. Özkan mutfak firması olarak Lake mutfak modeli imalatı gövde mdf lam olarak kapaklar, Lake kapak modeli çekmece rayları frenli modeli samet kapak menteşeleri frenli samet model kulplar seçilecek. Arkalık 5.mm sıralanan şekilde imalat yaptığımız, Lake mutfak fiyatı m2, 1.250 TL olarak müşterilerimize sunmaktayız.

 

Özkan Mutfak Yeni Modern Hayglas Mutfak Modellerimiz Ve Fiyatlarımız

HAYGLASS MUTFAK DOLABI GÖVDE MDF? M.TÜLÜ 900 TL
Parlak ve çizilmez özelliği ile Hayglass mutfak dolabı modeli olarak yüzey temizliği ve zarif görselliği model olarak, Hayglass kapaklı mutfak modeli ferah ve modern mutfakları ön plana çıkarır. Özkan mutfak firması olarak Hayglass mutfak modeli imalatı gövde mdf lam olarak kapaklar, Hayglass kapak modeli çekmece rayları frenli modeli samet kapak menteşeleri frenli samet model kulplar seçilecek. Arkalık 5.mm imalatımız, Bu şekilde imalat yaptığımız fiyatlarımız ise Hayglass mutfak fiyatı m2, 800 TL olarak müşterilerimize sunmaktayız.

 

MEMBRAN MUTFAK DOLABI GÖVDE MDF M.TÜLÜ 1050 TL
Membran mutfak modelleri son zamanların iyi değerlendirilen ve estetiği ön plana çıkaran mode tasarım olarak çok şık modeller yaratmakla beraber çoklu seçenek imkanları ile modeli tarzı ile mutfaklara ışıltılı görünümler sunmaktadır. Modern ankastre mutfakların vazgeçilmez olmayı başarmıştır. Özkan mutfak firması olarak membran mutfak modeli imalatı gövde mdf lam olarak kapaklar, Membran kapak modeli çekmece rayları frenli modeli samet kapak menteşeleri frenli samet model kulplar seçilecek. Arkalık 5.mm imalatımız, Bu şekilde imalat yaptığımız fiyatlarımız ise Membran mutfak fiyatı m2, 900 TL olarak müşterilerimize sunmaktayız.

 

MASİF MOBİLYA MUTFAK DOLABI GÖVDE MDF M.TÜLÜ 1.750 TL
Güncel her daim gelişen teknolojiye ayak uyduran firmamız çözüm seçenekleriyle gerçekleşen, Masif mutfak dolap imalatı özel imalat ile mekana uygun modeli tarzı elde etmek çok zor değil. Mükemmel bir mutfak dolabı tasarımı istiyor ve mekanınızı daha renkli bir ortam haline getirmek istiyorsanız.Mutfak modeliniz, ahşap masif mutfak modeli olacaktır. Özkan mutfak firması olarak membran mutfak modeli imalatı gövde mdf lam olarak kapaklar, Masif kapak modeli çekmece rayları frenli modeli samet kapak menteşeleri frenli samet model kulplar seçilecek. Arkalık 5.mm imalatımız, Bu şekilde imalat yaptığımız fiyatlarımız ise Masif ahşap mutfak fiyatı m2, 1.650 TL olarak müşterilerimize sunmaktayız

 

MDF KAPAKLI MUTFAK DOLABI GÖVDE MDF M.TÜLÜ 850 TL