ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Uygulamalar

Mutfak Dolap Fiyatları

Mutfak dolapları fiyatlarını 2021 yılı güncel mutfak dolabı fiyatlarımız, olarak güncellemek zorunda kaldık, Tüm mutfak dolabı modellerin de güncellenen, Mutfak dolapları & fiyatlar, aşığı da belirtiğimiz fiyatlarla güncellenmiştir. Aşırı derecede ortalığı nasıl olur anlamış değilim bu her gün yükselen fiyatlar imalat sektörünü çok zor duruma sokar oldu üretimde olan malzemelerle bile başa çıkılmaz hal aldı haliyle mecburen imalat fiyatlarını değiştirmek zorunda kaldık.
 
MDF KAPAKLI MUTFAK DOLABI FİYATLARI M.TÜLÜ (1.150 TL)
Enflasyona ayak uydurmaya çalıştığımız şu son zamanlar da imalat yapan da iş yaptıran da aynı zor durumda tüm mutfak dolaplarına gövde olarak kullandığımız, MDF Bile ulaşılmaz olmuştur. Artan fiyatlar ve önüne geçilemez hal almıştır, MDF kapaklı mutfak dolabı fiyatları bile başa çıkılmaz bir hal almıştır. hal böyle olunca çoğu müşterilerimiz bile eski mutfak dolabına kapak değiştirme yolunu tercih eder hala gelmiştir. 35 senelik esnaf hayatı olan ben Özkan usta gidişatı sevmedim sevemedim hayırlısı ne ise o olsun?
ÇİZİLMEZ AKRİLİK MUTFAK DOLABI FİYATLARI M.TÜLÜ (1.650 TL)
Akrilik mutfak modeli MDF yüzey kaplama mutfak kapağı modelidir. Akrilik kapak değişkenlik sağlayan modelleri vardır. Vazgeçilmezliğini çizilmez oluşu akrilik mutfak dolabı modelini öne çıkaran önemli husustur. Piyasa da çizilmez akrilik kapak modelinin yanında yan sanayi olan farklı olan modelleri var, olan bir mutfak modeldir. Özkan mutfak firması olarak, Akrilik mutfak modeli imalatı gövde mdf lam olarak kapaklar, Akrilik kapak modeli çekmece rayları frenli modeli samet kapak menteşeleri frenli samet model kulplar seçilecek. Arkalık 5.mm sıralanan şekilde imalat yaptığımız, Çizilmez kapak Akrilik mutfak dolabı fiyatı, 1.650 TL olarak müşterilerimize sunmaktayız.
 
LAKE KAPAK MUTFAK DOLABI FİYATLARI M.TÜLÜ (1.850 TL)
PARLAK LAKE MUTFAK DOLABI! M2 FİYATI (2.250 TL)
Lake mutfak modeli kapak özel boyahanede boyanan özel bir kapak modelidir. Lake mutfak dolapları temizliği önem arz eden bir mutfak modeldir. Lake kapak modeline ve yüzeyine zarar görmeyecek kimyasal kullanmamaya dikkat edilmelidir. Lake mutfak dolapları nasıl ki su geçirmez yüzeyi suyu üzerinde kalma özelliği var olan mutfak dolabı modelidir. Özkan mutfak firması olarak Lake mutfak modeli imalatı gövde mdf lam olarak kapaklar, Lake kapak modeli çekmece rayları frenli modeli samet kapak menteşeleri frenli samet model kulplar seçilecek. Arkalık 5.mm sıralanan şekilde imalat yaptığımız, Lake kapak mutfak fiyatı, 1. 850 TL olarak müşterilerimize sunmaktayız.
 
HAYGLASS MUTFAK DOLABI FİYATLARI M.TÜLÜ (1.450 TL)
Parlak ve çizilmez özelliği ile Hayglass mutfak dolabı modeli olarak yüzey temizliği ve zarif görselliği model olarak, Hayglass kapaklı mutfak modeli ferah ve modern mutfakları ön plana çıkarır. Özkan mutfak firması olarak Hayglass mutfak modeli imalatı gövde mdf lam olarak kapaklar, Hayglass kapak modeli çekmece rayları frenli modeli samet kapak menteşeleri frenli samet model kulplar seçilecek. Arkalık 5.mm imalatımız, Bu şekilde imalat yaptığımız, Hayglass mutfak dolabı fiyatı 1.450 TL olarak müşterilerimize sunmaktayız.
 
MEMBRAN KAPAK MUTFAK DOLABI FİYATLARI M.TÜLÜ (1.550 TL)
Membran mutfak modelleri son zamanların iyi değerlendirilen ve estetiği ön plana çıkaran mode tasarım olarak çok şık modeller yaratmakla beraber çoklu seçenek imkanları ile modeli tarzı ile mutfaklara ışıltılı görünümler sunmaktadır. Modern ankastre mutfakların vazgeçilmez olmayı başarmıştır. Özkan mutfak firması olarak, Membran mutfak modeli imalatı gövde mdf lam olarak kapaklar, Membran kapak modeli çekmece rayları frenli modeli samet kapak menteşeleri frenli samet model kulplar seçilecek. Arkalık 5.mm imalatımız, Bu şekilde imalatını yaptığımız, Membran kapak mutfak fiyatı 1.550 TL olarak müşterilerimize sunmaktayız.
 
MASİF MUTFAK DOLABI FİYATLARI M.TÜLÜ (2.500 TL)
Masif mutfak dolap imalatı özel imalat ile mekana uygun modeli tarzı elde etmek çok zor değil. Mükemmel bir mutfak dolabı tasarımı istiyor ve mekanınızı daha renkli bir ortam haline getirmek istiyorsanız. Mutfak modeliniz, ahşap masif mutfak modeli olacaktır. Özkan mutfak firması olarak, Masif mutfak modeli imalatı gövde mdf lam olarak kapaklar, Masif kapak modeli çekmece rayları frenli modeli samet kapak menteşeleri frenli samet model kulplar seçilecek. Arkalık 5.mm imalatımız, Bu şekilde imalat yaptığımız, Masif ahşap mutfak fiyatı 2.500 TL olarak müşterilerimize sunmaktayız.

COUNTRY MUTFAK DOLABI FİYATI - (1850 TL)

AHŞAP MUTFAK DOLABI FİYATI - (3.250 TL)