ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Uygulamalar

Mutfak Dolap Fiyatları

Özkan mutfak firması olarak tüm mutfak dolapları fiyatları,nda sezon sonu indirimleri hız kesmeden devam etmektedir. Bu kampanyaya ilaveten 13 m2 mutfak dolabı alana granit tezgah lavabo ile hediyemizdir. Bu kampanya da model farkı gözetmeksizin tüm kapak modellerinde geçerlidir. Ayrıca tüm kredi kartlarına 9 ay taksitli imkanlarımızda mevcuttur. Mutfak dolabı fiyatları krize rekabet olsun diye alınan bir karardır, mevcut imalat bölümü olarak herhangi malzemeden kaçınmak gibi bir olanağımız kesinlikle mümkün değildir. Kullandığımız malzemeler, Gövde mdf lam arkalık 5 mm kapaklar hangi model ise odur. Çekmece rayları samet tandem ray kullanılır, menteşe rayları frenli samet marka kulplar müşteri kendi beğenir, bu fiyatlar yaz sonuna kadar geçerlidir.

MDF KAPAKLI MUTFAK DOLABI FİYATLARI M.TÜLÜ (1.150 TL)

ÇİZİLMEZ AKRİLİK MUTFAK DOLABI FİYATLARI M.TÜLÜ (1.650 TL)

Akrilik mutfak modeli MDF yüzey kaplama mutfak kapağı modelidir. Akrilik kapak değişkenlik sağlayan modelleri vardır. Vazgeçilmezliğini çizilmez oluşu akrilik mutfak dolabı modelini öne çıkaran önemli husustur. Piyasa da çizilmez kapak modelinin yanında yan sanayi olan farklı olan modelleri var, olan bir mutfak modeldir. Özkan mutfak firması olarak, Akrilik mutfak modeli imalatı gövde mdf lam olarak kapaklar, Akrilik kapak modeli çekmece rayları frenli modeli samet kapak menteşeleri frenli samet model kulplar seçilecek. Arkalık 5.mm sıralanan şekilde imalat yaptığımız, Çizilmez kapak Akrilik mutfak dolabı fiyatı, 1.650 TL olarak müşterilerimize sunmaktayız.

LAKE KAPAK MUTFAK DOLABI FİYATLARI M.TÜLÜ (1.850 TL)

PARLAK LAKE MUTFAK DOLABI! M2 FİYATI (2.250 TL)

Lake mutfak modeli kapak özel boyahanede boyanan özel bir kapak modelidir. Lake mutfak dolapları temizliği önem arz eden bir mutfak modeldir. Lake kapak modeline ve yüzeyine zarar görmeyecek kimyasal kullanmamaya dikkat edilmelidir. Lake mutfak dolapları nasıl ki su geçirmez yüzeyi suyu üzerinde kalma özelliği var olan mutfak dolabı modelidir. Özkan mutfak firması olarak Lake mutfak modeli imalatı gövde mdf lam olarak kapaklar, Lake kapak modeli çekmece rayları frenli modeli samet kapak menteşeleri frenli samet model kulplar seçilecek. Arkalık 5.mm sıralanan şekilde imalat yaptığımız, Lake kapak mutfak fiyatı, 1. 850 TL olarak müşterilerimize sunmaktayız.

HAYGLASS MUTFAK DOLABI FİYATLARI M.TÜLÜ (1.450 TL)

Parlak ve çizilmez özelliği ile Hayglass mutfak dolabı modeli olarak yüzey temizliği ve zarif görselliği model olarak, Hayglass kapaklı mutfak modeli ferah ve modern mutfakları ön plana çıkarır. Özkan mutfak firması olarak Hayglass mutfak modeli imalatı gövde mdf lam olarak kapaklar, Hayglass kapak modeli çekmece rayları frenli modeli samet kapak menteşeleri frenli samet model kulplar seçilecek. Arkalık 5.mm imalatımız, Bu şekilde imalat yaptığımız, Hayglass mutfak dolabı fiyatı 1.450 TL olarak müşterilerimize sunmaktayız.

MEMBRAN KAPAK MUTFAK DOLABI FİYATLARI M.TÜLÜ (1.550 TL)

Membran mutfak modelleri son zamanların iyi değerlendirilen ve estetiği ön plana çıkaran mode tasarım olarak çok şık modeller yaratmakla beraber çoklu seçenek imkanları ile modeli tarzı ile mutfaklara ışıltılı görünümler sunmaktadır. Modern ankastre mutfakların vazgeçilmez olmayı başarmıştır. Özkan mutfak firması olarak, Membran mutfak modeli imalatı gövde mdf lam olarak kapaklar, Membran kapak modeli çekmece rayları frenli modeli samet kapak menteşeleri frenli samet model kulplar seçilecek. Arkalık 5.mm imalatımız, Bu şekilde imalatını yaptığımız, Membran kapak mutfak fiyatı 1.550 TL olarak müşterilerimize sunmaktayız.

MASİF MUTFAK DOLABI FİYATLARI M.TÜLÜ (2.500 TL)

Masif mutfak dolap imalatı özel imalat ile mekana uygun modeli tarzı elde etmek çok zor değil. Mükemmel bir mutfak dolabı tasarımı istiyor ve mekanınızı daha renkli bir ortam haline getirmek istiyorsanız. Mutfak modeliniz, ahşap masif mutfak modeli olacaktır. Özkan mutfak firması olarak, Masif mutfak modeli imalatı gövde mdf lam olarak kapaklar, Masif kapak modeli çekmece rayları frenli modeli samet kapak menteşeleri frenli samet model kulplar seçilecek. Arkalık 5.mm imalatımız, Bu şekilde imalat yaptığımız, Masif ahşap mutfak fiyatı 2.500 TL olarak müşterilerimize sunmaktayız.

COUNTRY MUTFAK DOLABI FİYATI - (1850 TL)

AHŞAP MUTFAK DOLABI FİYATI - (3.250 TL)