ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Mutfak Modelleri

Akrilik Mutfak Dolapları

Özel ve ankastre mutfaklar da kullanılan akrilik mutfak dolapları parlaklık ve çizilmez oluşu ve çift bant özelliği ile şık mutfaklar yaratabilirsiniz. Esas olan akrilik kapakların da bir kaç çeşidi vardır, İmalatçı firmalar olarak bizlerin müşteriyi aydınlatmamız, lazım gerekir. Müşterilerimiz için önemli konulardan biride çizilmez, akrilik kapak modeli yaptırmalısınız. Akrilik kapak modeli kalite olarak çokludur. Tercih olarak mutfak dolabınız, akrilik kapaklı mutfak dolabı ise çizilmez akrilik kapak tercih etmelisiniz.

Mutfak dolabı modellerin de genelleme yapacak olursak özellikle parlak yüzey kapak modeli akrilik mutfak modeli tüm mutfak modellerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz, bir modeldir. Ada tarzı mutfak tipi yapmak istiyorsanız, akrilik tam da aradığınız bir mutfak kapak modelidir. Firma olarak çizilmez akrilik mutfak modellerimizi sizinle paylaşıp istediğiniz modeli özel imalat özel ölçü mutfak tasarımlarınızı imalat yapmaktan gurur duyarız. Akrilik kapak modeli olarak bir normal serisi birde çizilmez modeli vardır. Özkan mutfak firması olarak sizlere sunduğumuz seçenek olarak çizilmez akrilik kapak modelidir. Çizilmez akrilik nasıl anlaşılır sorusu malzemenin üstünde yapıştırılan etiketi ile belli olmaktadır.

Mutfak Dolabı Kapak Değişimi Fiyatları

Eski akrilik mutfak dolabın da kapak yenileme işleri olur mu tabi ki olur. Mevcut olan mutfak dolabının gövde kısmı sağlam olması şartı ile mevcutta bulunan kapaklar eski olanlar, Akrilik kapak yenileme yaparak bir işçilik masrafı ile kurtarmış olursunuz. Akrilik kapak modeli M2 olarak hesaplanır. Eski kapakları akrilik kapak modeli ile yenileme maliyet fiyatı M2 si 2,000 TL, Olarak fiyatlandırılır. Ortalama bir mutfakta ise 6 ile 7 M2 Arası kapak toplamaktadır, Eski mutfağınızı yenileme maliyet fiyatınız ortalama 14,000 TL civarındadır. Akrilik kapak yenileme işlemine dahil olan kapak kulp ve menteşeleri dahildir.