ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Uygulamalar

Ankastre Mutfak Dolapları

Modern açık mutfaklarda şıklığı ile ön plana çıkaran, Ankastre mutfaklar, günümüzde dairelerinde küçülmesi ile açık ve ankastre mutfak dolapları çoğalmaya başlamıştır. Ankastre mutfak dolapları mutfağınıza şık ve ferah bir görünüm kazandırır. Tabi ki mutfağınıza ankastre mutfak uygulaması yapılabilmesi için geniş ve ferah olması gerekmektedir. Ankastre mutfaklar da kapak modeli olarak genellikle kullandığımız akrilik ve lake kapaklardır, fakat müşterimizin seçimi önceliklidir.

Ankastre mutfak dolabı modeli kullanışlı mı?

Ankastre mutfak U şeklinde olan salonlar için tercih edilen ankastre mutfak dolabı L ve U şeklinde tasarlanan mutfak dolapları geniş ve ferah bir kullanım alanı sağlar. Ankastre mutfak dolap rengi antrasit gri siyah ve metal uyumu son dönemlerinde mutfak tasarım seçenekleri arasında yerini alıyor. Orta kısma ada tarzı yemek masası olarak da kullanılan, ankastre mutfaklar bulunduğu mekanı tamamlayan bir modeldir. Ankastre mutfak modeli küçük mekanlara sahip evler için en ideal açık mutfak dolabı modeli olarak mekanınıza en uygun mutfak modeli olarak seçim yapabilirsiniz.

Küçük mutfaklara ankastre Mutfak dolap Modelleri 2021

Ankastre mutfak modelleri ile küçük evinizde mevcut alanı ve ortamı verimli küçük mutfak olarak kullanabilir, modern bir mutfak dekorasyonu yaratmanıza imkan sağlar. Küçük mutfak alanların en büyük sorunu olan kalın duvarların kapladığı alanlardır. Proje aşamasın da küçük değişikliklerle küçük olan mutfağınızı kullanabilir hale getirebilirsiniz. Evleriniz de iç dizayn imalatı yapacaksanız, mekanınıza uyacak tasarımı ve ankastre mutfak dolap modelini seçerek küçük mutfağınızı ferahlatabilirsiniz.