ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Tadilat Projeleri

Ahşap Merdiven Modelleri

 Ahşap merdiven basamak alanında uzman kadrosu ile tüm bölgelere hizmet veren, Firma olarak, Ahşap merdiven küpeşte imalat ve montaj işlerinde günümüz teknolojisin kullanan imalat ve montaj sıkıntısı olmayan, Ayrıca uygulama yaptığımız yatığımız çalışmalar kaliteli işçilik günüde teslimat anlayışı ile tüm ahşap merdiven küpeşte işlerinizi gönül rahatlığıyla bizimle çalışabilirsiniz. 0216 592 01 57, Özkan Usta 0532 160 63 74?

Ahşap Merdiven Basamak Modelleri!

Ahşap döner yelpaze merdiven ve küpeşte yapımına başlamadan önce ahşap merdiven imalat çalışması yapılacak yerin ölçümleri ve kalıp çıkarılması ilk yapılacak işlerden ve kalıbı çıkardıktan sonraki süreç kalıplara göre tornadan çıkan babalar montaj yapılır. Sonrasında ise estetik görünüme sahip olacak şekilde ahşap üzerinde elde yani keserle el planyası ile küpeşteler kalıp ölçüleri ile elde hazırlanıp ayrı ayrı montaja hazır hale getirilir. Genellikle bu düz küpeşteler hazır modelleri vardır, Lakin döner ahşap merdivenlerin işçiliği elde yapıldığı için düz merdiven ile döner ahşap merdiven modelleri arasın da fiyat olarak ta fark vardır.

Özkan Usta Ahşap Merdiven Basamak Çalışmaları!

Ahşap Merdiven Ve Küpeşte Modelleri Mekanınıza düşündüğünüz düz merdiven küpeşte modellerden birini seçmeniz merdiven işinizi çok daha hızlı bir şekilde yapılmasına imkan sağlayacaktır. Özel ve elde yapılan döner küpeşte ustası bile zor bulunan bir merdiven küpeşte modelidir. Ahşap merdiven ve küpeşte modeli olarak sizlere sunulan modelleri oldukça dikkatli bir şekilde inceleyerek kara vermelisiniz, ÖZKAN MUTFAK, Firması olarak İstanbul genelin de ahşap merdiven küpeşte işlerin de uzman usta ve kaliteli merdiven modellerini zevkinize mekanınıza uygun ahşap merdiven çalışmalarınızı gönül rahatlığıyla bizimle paylaşabilirsiniz.

Ahşap Merdiven Hangi Ağaçtan Yapılır!

Ahşap küpeşte bilindiği gibi ahşap merdivenlerin üzerine monta olan korkuluk, olarak yapılan ve merdivenlere ayrı dekor ve dizayn katan görünüm olarak olmazsa olmazlardan bir çalışma şeklidir. Ahşap basamak imalatı genelde sağlamlığı ile ceviz ağacı sıkça kullanılan merdiven ağacıdır. Ahşap merdiven imalatı merdivenlerin üst kısımlarına oturtulmuş babalar ve küpeşteler hem görselliği hem de inip çıkarken rahat bir kullanım avantajı sağlayan önemli etkenlerdir. Masif merdiven düz veya döner basamak olarak imalata girer, ve merdivenin modeline göre küpeşte üretimi yapmak biz imalatçılar için önemli bir imalattır.

Ahşap Merdiven de Meşe Ağacı mı! Çam Ağacı mı!

Özellikle villa tarzı ve Dublex tipi yerlerde kullandığımız, Ahşap merdiven ve basamaklara oldukça hoş bir hava katan ve aynı zamanda yüksek oranda rahat bir şekilde merdiven kullanımı olmasına sağlayan küpeştelerin seçimini yaparken mekanınıza yakışacak merdivenin modelini ortam şıklığını bozmayacak şekilde seçiminizi yapmanız hem size hem oturduğunuz mekana faydalı seçim olacaktır. Ahşap merdiven üstü Küpeştelerin yapımı ve imalatı oldukça ciddi işçilik ve ustalık isteyen bir imalat çeşididir. Özellikle döner basamak olarak bilinen basamakların üst küpeşteler el işçiliği dönüş yerleri tek tek keserle yontularak yapılan işçiliktir.