ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Dekorasyon

Ahşap Merdiven Modelleri

Alanında uzman olan? Özkan mutfak firması olarak ahşap merdiven ve küpeşte imalat ve montaj işlerinde yatığımız çalışmalar ve kaliteli işçilik anlayışı ile tüm ahşap işlerinizi gönül rahatlığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz, 0216 592 01 57, Özkan Usta 0532 160 63 74?

2021 Yılı Ahşap Merdiven Basamak Modelleri

Ahşap döner yelpaze merdiven ve küpeşte yapımına başlamadan önce ahşap merdiven imalat çalışması yapılacak yerin ölçümleri ve kalıp çıkarılması ilk yapılacak işlerden ve kalıbı çıkardıktan sonraki süreç kalıplara göre tornadan  çıkan babalar montaj yapılır. Sonrasında ise estetik görünüme sahip olacak şekilde ahşap üzerinde elde yani keserle el planyası ile küpeşteler kalıp ölçüleri ile elde hazırlanıp ayrı ayrı montaja hazır hale getirilir. Genellikle bu düz küpeşteler hazır modelleri vardır, Lakin döner ahşap merdivenlerin işçiliği elde yapıldığı için düz merdiven ile döner ahşap merdiven modelleri arasın da fiyat olarak ta fark vardır.

Ahşap Merdiven Ve Küpeşte Modelleri

Mekanınıza düşündüğünüz düz merdiven küpeşte modellerden birini seçmeniz merdiven işinizi çok daha hızlı bir şekilde yapılmasına imkan sağlayacaktır. Özel ve elde yapılan döner küpeşte ustası bile zor bulunan bir merdiven küpeşte modelidir. Ahşap merdiven ve küpeşte modeli olarak sizlere sunulan modelleri oldukça dikkatli bir şekilde inceleyerek kara vermelisiniz, ÖZKAN MUTFAK, Firması olarak İstanbul genelin de ahşap merdiven küpeşte işlerin de uzman usta ve kaliteli merdiven modellerini zevkinize mekanınıza uygun ahşap merdiven çalışmalarınızı gönül rahatlığıyla bizimle paylaşabilirsiniz.

Ahşap Merdiven Basamak Hangi Ağaçtan Yapılır

Ahşap küpeşte bilindiği gibi ahşap merdivenlerin üzerine monta olan korkuluk, olarak yapılan ve merdivenlere ayrı dekor ve dizayn katan görünüm olarak olmazsa olmazlardan bir çalışma şeklidir. Ahşap basamak imalatı genelde sağlamlığı ile ceviz ağacı sıkça kullanılan merdiven ağacıdır. Ahşap merdiven imalatı merdivenlerin üst kısımlarına oturtulmuş babalar ve küpeşteler hem görselliği hem de inip çıkarken rahat bir kullanım avantajı sağlayan önemli etkenlerdir. Masif merdiven düz veya döner basamak olarak imalata girer, ve merdivenin modeline göre küpeşte üretimi yapmak biz imalatçılar için önemli bir imalattır.

Ahşap Küpeşteler Meşe Ağacı mı? Meşe Ağacı mı, Kullanılmalıdır

Özellikle villa tarzı ve dublex tipi yerlerde kullandığımız, Ahşap merdiven ve basamaklara oldukça hoş bir hava katan ve aynı zamanda yüksek oranda rahat bir şekilde merdiven kullanımı olmasına sağlayan küpeştelerin seçimini yaparken mekanınıza yakışacak merdivenin modelini ortam şıklığını bozmayacak şekilde seçiminizi yapmanız hem size hem oturduğunuz mekana faydalı seçim olacaktır. Ahşap merdiven üstü Küpeştelerin yapımı ve imalatı oldukça ciddi işçilik ve ustalık isteyen bir imalat çeşididir. Özellikle döner basamak olarak bilinen basamakların üst küpeşteler el işçiliği dönüş yerleri tek tek kesrle yontularak yapılan işçiliktir.

Ahşap Merdiven Yapımı Fiyatları İstanbul 2021

Beton üstü yapıştırma küpeştesiz çam ağacı ile yapılan, 2021 Çam merdiven basamak yapım fiyatları 7.500 TL? Çam ağacı Küpeşteli basamak merdiven yapım fiyatı 9.500 TL?

Ceviz ağacı olarak imalat yapılan, Merdiven basamak yapım fiyatı 12.500 TL?

Ceviz ağacı küpeşteli merdiven basamak yapım fiyatı? 15.000 TL?

Meşe ağacı olarak imalat yapılan, Merdiven basamak fiyatı 9.500 TL?

Meşe ağacı ile yapılan küpeşteli merdiven basamak yapım fiyatı 12.500 TL?

Omurgalı merdiven fiyatları!

Çam ağacı merdiven yapım fiyatı 10.500 TL?

Ceviz ağacı merdiven yapım fiyatı 12.500 TL?

Meşe ağacı merdiven yapım fiyatı 11.500 TL?