ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Dekor Tadilat

Tadilat Ve Dekorasyon

Tadilat ve dekorasyon işlerinde evinize yakışan modern tasarımlı özel imalat mobilya ve iç dekor da kullanılan malzemeler ile komple tadilat dekorasyon uygulamaların da kullandığımız, Güncel mobilya, seramik, mutfak tezgahı ve boya renkleri sizlerle paylaşıp evinize yakışan, Model ve tasarımları sunmaktayız.

Mutfak yenileme Dekorasyonu

Mutfak tadilatı yenileme dekorasyonu her zaman yapılmayan bir tadilat türüdür, Eski mutfaklarda değişim çok farklı olsa da güzel bir proje ile yepyeni bir mutfağı elde etmek o kadar zor değildir. Yeni nesil mutfak yenileme çalışmalarımız, genelde mutfak dolapları kulpsuz model kapak modeli ise akrilik olarak ön plana çıkmaktadır, Mutfak tezgahı seçimi ise koyu tonlar kuvars ve granit mutfak tezgahları 2020 yılında olduğu 2021 yılında en çok tercih edilen seçenekler arasındadır.

Banyo Yenileme Dekorasyonu

Evinizin tüm değerli köşeleri gibi banyolarınızın görkemli şık olmasını istiyorsanız, Çok güzel banyo tasarımları sunan firmamızdan fiyat almadan karar vermeyin, Banyo yenileme dekorunda maliyet fiyatları renk seçeneklerine göre değişmektedir. İstediğiniz model renk seçeneklerini sizlere bırakıp kendi banyonuzu dizayn etmeye yardımcı olmaktayız.

Komple Tadilat Tamirat Dekorasyon İşleri

İmalat Bölümümüz