ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Tadilat Projeleri

Mutfak Tadilatı Firması

Mutfak tadilatı ve dekorasyonu hizmet dalında kaliteden temiz işçilikten ödül vermeyen, Mutfak tadilatı hizmeti sunan bir firmadır. Mutfağınızda tadilat kararı aldığınızda eskiyen mutfak dolaplarınızı ve eski sistem duvarları seramik kaplama olan mutfağınızı seramikleri iptal edip saten sıvası boyayarak yeni nesil modern mutfaklara eş değer şekle getirerek uzun yıllar size hizmet etmesini ve çok şık bir mutfağa sahip olmanıza olanak sağlamaktayız.

Mutfak Tadilatın da Tezgah Ve Kapak Seçimi Nasıl Yapılır?

Mutfak tadilatı işlerinde tadilat yaptığımız, mutfaklarda imalat bölümümüzde mobilya ve tezgah imalatımız kendi bünyemizde olduğu için uygun fiyat seçenekleri sunmaktayız. Mutfak dolabı ve kapak seçiminde lake, akrilik, membran, hayglass, kapak modeli olarak seçenekler sunmaktayız. Mutfak dolabı imalatı gövde MDF Lam kapaklar seçilen model çekmece rayları frenli samet marka kapak menteşeleri samet modeli olarak belirlenir. Mutfak tadilat dekorasyon hizmetlerinde kullanacağınız mutfak tezgah modelleri, Granit tezgah, Çimstone tezgah, Belenco tezgah, Tüm kuvars tezgahlar seçenek olarak sunulmaktadır.

Mutfak Tadilatı Ve Yenileme 2023 Fiyatları?

Mutfak tadilatın da kullanılacak ürünlerin hesaplanması kalitesini özelliğine kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Ortalama bir? mutfak tadilat fiyatları sadece sıva yoklaması ve boya olursa 4.000 TL civarı hesaplanır. Mutfak tadilatında eğer ki mutfak dolabı dahil edilirse ortalama 9.000 TL arasında fiyatlandırılır. Mutfak tadilatı maliyet fiyatında ayrıca kampanyamız mevcuttur. Kampanya dahilinde 13 m2 mutfak alana granit tezgah hediyemizdir. Mutfak tadilat fiyatı için size en yakın hizmet noktasından ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.