ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Dekor Tadilat

Banyo Tadilat Örnekleri

Özkan mutfak firması olarak, İstanbul il ve ilçesi gözetmeksizin, Banyo tadilatı ve dekorasyonu işleri her keseye uygun banyo tadilatı fiyat seçenekleri ile hizmet veren bir firmayız, Sizlere tadilat olarak sunduğumuz ve sunacağımız, Banyo tadilatı görselleri ve maliyet açısından sizlere yardımcı olmak açısından imalatları kendi bünyemizde toplayarak banyo tadilat maliyet fiyatlarını düşürerek sizlere sunmaktayız.

Banyo Tadilatında Zemin Çalışmaları

Büyük tarz banyolar da yenileme tadilatı içerisine dahil edilen duşa kabin değişimi önem arz eden ve bir o kadar dikkat edilmesi gereken tadilat türüdür. Duşa kabin zemini kesinlikle izolasyon yapılmalıdır, Aksi takdirde alt komşunuzla münakaşa yaşayabilirsiniz. Zeminde eski seramikler sökülüp üstüne ince bir şap ve izolasyon yapılıp yeni seramikler öyle döşenmelidir. Yenileme yapılan banyoda klozet değişimi ve tesisat değişimi kontrol yapılıp emin olunmalıdır. Yenilenen banyoda Elektrik tesisatı değişmesi gerekenler ve ilave çekilecek elektrik prizleri yerleri belirlenip, İlave veya çoğaltılacak elektrik tesisat işleri bitirilmelidir. Banyo tadilatı yapılırken asma tavan ve ışıklandırması banyonun konumuna göre belirlenip yapılmalıdır.

Banyo Tadilatında Renk Seçimi

Yeni nesil banyolarda kullanılan ve en çok talep olan duvara sıfır gömme klozetler hem yer kaplamadığı için küçük ve banyolarda ideal bir seçim olmakla beraber kullanım açısından banyonuza ayrı bir güzellik katmaktadır. Banyonuza seçtiğiniz, zemin ve duvar kaplamaları için seramik renklerine uyumlu gösterişli bir banyo dolabı ile yenileme tadilat işiniz zevkinize uyumlu bir şekilde sonlandırılır. Uygulama yaptığımız banyo tadilat çalışmaları genel olarak kullanılan renkler siyah ve antrasit renkleri ön plana çıkmıştır. Maliyet olarak normal bir banyo tadilatının üstünde olması bütçenizi zorlasa bile görsel olarak harika ve gösterişli tasarımlar ortaya çıkmaktadır.

Banyo Tadilatı Yenileme Fiyatları

Su ve elektrik tesisatının yenilenmesi - 3.000TL

Banyonun zeminin izolasyon yapılması - 1.500TL

Zemin ve duvarların seramik döşenmesi - 5.000TL

1 Adet klozet takılması geberit duvara sıfır - 2..500TL

1 Adet camlı 90x90 duşa kabin takılması - 2.000

Batarya ve duş fiskiye takımı - 2.000TL