ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Dekorasyon

Banyo Tadilat Örnekleri

Özkan mutfak firması olarak, İstanbul il ve ilçe gözetmeksizin, Banyo tadilatı işleri uygun fiyat seçenekleri ile hizmet veren bir firmayız, Sizlere sunduğumuz ve sunacağımız, Banyo tadilatın da ilk yapılacak işlemlerin başın da gelen su ve elektrik tesisat işleri uzman ekip tarafından kontrol edilmelidir. Banyolar ıslak zemine sahip olduğu için suya ve neme dayanıklı ürün ve malzeme kullanılmalıdır. Özellikle banyo tadilat işlerin de zemin seramiği yapılmadan önce mutlaka su geçirmez zemin izolasyon malzemesi ile izolasyon uygulanmalıdır.

Banyo Tadilatın da Zemin Çalışmaları
Büyük tarz banyolar da yenileme tadilatı içerisine dahil edilen duşa kabin değişimi önem arz eden ve bir o kadar dikkat edilmesi gereken tadilat türüdür. Duşa kabin zemini kesinlikle izolasyon yapılmalıdır, Aksi takdirde alt komşunuzla münakaşa yaşayabilirsiniz. Zeminde eski seramikler sökülüp üstüne ince bir şap ve izolasyon yapılıp yeni seramikler öyle döşenmelidir. Yenileme yapılan banyoda klozet değişimi ve tesisat değişimi kontrol yapılıp emin olunmalıdır. Yenilenen banyoda Elektrik tesisatı değişmesi gerekenler ve ilave çekilecek elektrik prizleri yerleri belirlenip, İlave veya çoğaltılacak elektrik tesisat işleri bitirilmelidir. Banyo tadilatı yapılırken asma tavan ve ışıklandırması banyonun konumuna göre belirlenip yapılmalıdır.
 
Modern Banyo Tadilatında Renk Seçimi Nasıl Yapılır
Yeni nesil banyolarda kullanılan ve en çok talep olan duvara sıfır gömme klozetler hem yer kaplamadığı için küçük ve banyolarda ideal bir seçim olmakla beraber kullanım açısından banyonuza ayrı bir güzellik katmaktadır. Banyonuza seçtiğiniz, zemin ve duvar kaplamaları için seramik renklerine uyumlu gösterişli bir banyo dolabı ile yenileme tadilat işiniz zevkinize uyumlu bir şekilde sonlandırılır. Uygulama yaptığımız banyo tadilat çalışmaları genel olarak kullanılan renkler siyah ve antrasit renkleri ön plana çıkmıştır. Maliyet olarak normal bir banyo tadilatının üstünde olması bütçenizi zorlasa bile görsel olarak harika ve gösterişli tasarımlar ortaya çıkmaktadır.
 
Banyo Tadilatı Yenileme Fiyatları
Su ve elektrik tesisatının yenilenmesi - 3.000TL
Banyonun zeminin izolasyon yapılması - 1.500TL
Zemin ve duvarların seramik döşenmesi - 5.000TL
1 Adet klozet takılması geberit duvara sıfır - 2..500TL
1 Adet camlı 90x90 duşa kabin takılması - 2.000
Batarya ve duş fiskiye takımı - 2.000TL