ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Dekorasyon

Banyo Tadilat Örnekleri

Özkan mutfak firması olarak, İstanbul il ve ilçe gözetmeksizin banyo tadilatı işleri uygun fiyat seçenekleri ile hizmet veren bir firmayız, Sizlere sunduğumuz ve sunacağımız, Banyo tadilatın da ilk yapılacak işlemlerin başın da gelen su ve elektrik tesisat işleri uzman ekip tarafından kontrol edilmelidir. Banyolar ıslak zemine sahip olduğu için suya ve neme dayanıklı ürün ve malzeme kullanılmalıdır. Özellikle banyo tadilat işlerin de zemin seramiği yapılmadan önce mutlaka su geçirmez zemin izolasyon malzemesi ile izolasyon uygulanmalıdır.

Banyo Yenileme ve Tadilat Çalışmaları İstanbul 2021

Büyük tarz banyolar da yenileme tadilatı içerisine dahil edilen duşa kabin değişimi önem arz eden ve bir o kadar dikkat edilmesi gereken tadilat türüdür. Duşa kabin zemini kesinlikle izolasyon yapılmalıdır, Aksi takdirde alt komşunuzla münakaşa yaşayabilirsiniz. Zeminde eski seramikler sökülüp üstüne ince bir şap ve izolasyon yapılıp yeni seramikler öyle döşenmelidir. Yenileme yapılan banyoda klozet değişimi ve tesisat değişimi kontrol yapılıp emin olunmalıdır. Yenilenen banyoda Elektrik tesisatı değişmesi gerekenler ve ilave çekilecek elektrik prizleri yerleri belirlenip, İlave veya çoğaltılacak elektrik tesisat işleri bitirilmelidir. Banyo tadilatı yapılırken asma tavan ve ışıklandırması banyonun konumuna göre belirlenip, yapılmalıdır.

Yeni Nesil Modern Banyo Tadilatı Nasıl Yapılır!

Yeni nesil banyolarda kullanılan ve en çok talep olan duvara sıfır gömme klozetler banyoya ayrı bir güzellik katmaktadır. Banyonuza uyumlu gösterişli bir banyo dolabı ile yenileme tadilat işiniz istediğiniz şekilde sonlandırılır. Büyük tarz banyolar da yenileme tadilatı içerisine dahil edilen duşa kabin değişimi önem arz eden ve bir o kadar dikkat edilmesi gereken tadilat türüdür.

Banyo Yenileme ve Tadilatında Yapılacak İşlemler

Duşa kabin zemini kesinlikle izolasyon yapılmalıdır, Aksi takdirde alt komşunuzla münakaşa yaşayabilirsiniz. Zeminde eski seramikler sökülüp üstüne ince bir şap ve izolasyon yapılıp yeni seramikler öyle döşenmelidir. Yenileme yapılan banyoda klozet değişimi ve tesisat değişimi kontrol yapılıp emin olunmalıdır. Banyo tadilatı yapılırken asma tavan ve ışıklandırması banyonun konumuna göre belirlenip? Yapılmalıdır. Yeni nesil banyolarda kullanılan ve en çok talep olan duvara sıfır gömme klozetler banyoya ayrı bir güzellik katmaktadır. Banyonuza uyumlu gösterişli bir banyo dolabı ile yenileme tadilat işiniz istediğiniz şekilde sonlandırılır.

(KAMPANYA) Duşa Kabin HEDİYE!

Özkan mutfak firması olarak 2020 de olduğu gibi 2021 Yılında da kampanyalı banyo tadilat işleri ile sizleri şaşırtmaya devam edecektir. İmalatçı bir firma olan, Firmamız! Anahtar teslimi banyo yenileme tadilat işlerini yaptığımız müşterimize özel imalat camlı Duşa kabin hediyemizdir. Firma olarak uyguladığımız, bu kampanyalı tadilat işleri anahtar teslimi ev yenileme işlerinde de geçerlidir.