ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Dekorasyon

Villa Tadilatı & Dekorasyonu

İmalatçı bir firma olarak tüm villa ve yalı iç tadilat dekorasyon hizmeti sunan bir firmadır, Özkan mutfak, villa ve yalı iç ve dış dekorasyonu deyince biz tüm iç ve dış dekor tadilat çalışmalarınıza talibiz. Mermer ve mobilya imalat bölümümüz ile kaliteli işçilik ve ürün sunarak yaptığımız tadilatları sizlere sunmaktan garantili işçilik ile hizmet vermekteyiz.
 
Komple Villa Tadilatı Nasıl Yapılır?
Eğer ki oturduğunuz mekanınızı villanızı yenileme ve tadilat yapmaya karar verdiyseniz? Süreci çok aleyhinize çalıştırmanız gerekmektedir. Anlaştığınız, Tadilat firması ile yenilecek yerleri çok iyi gözlemleyip ve bütün ayrıntıları göz önünde bulundurarak? Villanıza tadilatı başlatmalısınız, Tadilat işlerinde işin uzmanı ve imalatçı bir firma ile anlaşmanızda fayda göreceksiniz. İmalatçı bir firma ve tek kişi sizin tadilat işinizi kolaylaştırır. Mimari çizim ve 3 boyut proje ile yapılan villa yenileme ve tadilat işleri her zaman görsel ve uygulama olarak? sizi işin başında yapılacak işi görmeniz açısından faydalı olacaktır. Biz Özkan mutfak firması olarak mermer ve mobilya sektöründe verdiğimiz hizmet ile iç ve dış dekorasyon tadilat alanlarında firma olarak iddialıyızdır.
 
Villa İçi Tadilatı Kaç Gün Sürer?
Villa Yalı gibi ultra lüks yapılarda yapılan iç dekor tadilat işlerinin ne kadar sürede biteceği ve süreç nasıl işler sorusu evin durumu süreyi ön plana çıkarır? Ortalama standart! 3+1 Küçük çapta bir villa iç ve dış dekorasyon tadilatı mobilya ağırlıklı bir tadilat değil ise tadilat bitim süresi 15 gün ile 30 gün bitmektedir. Eğer ki tadilat yapılacak villa dubleks katlı ise m2 olarak 200 m2 ise ortalama tadilat bitiş süresi 25 gün ile 40 gün iş gününde tadilat ve dekorasyon işi bitmektedir. Bu süreci kaliteli usta ve kaliteli ürün seçmekte çok önemlidir. Firma olarak kullandığımız ürünler 1 sınıf olup? Özkan mutfak garantisi altındadır.
 
Villa Dekorasyon Tadilat Fiyatları!
Anahtar teslim villa yenileme tadilat fiyatlandırma yaparken? Villanın genel olarak iç ve dış dizaynda yapılacak işler sıralanmaktadır. Villa tadilat fiyatlarını en çok mobilya ve mermer aksamı fiyat olarak yükseltmektedir. Bu alanlara yapılacak olan işlemler tamirat olarak yapılırsa fiyatlar bir nebze sabit kalmaktadır. Komple villa yenileme fiyatları belirlemek için bire bir istişare yapılarak fiyatlandırmak? Doğru bir ilerleme sağlamaktadır. Ortama 200 m2 bir villanı iç tadilatı 80 bin ile 105 bin arasında fiyat aralığı vardır.