ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Dekorasyon

Villa Yalı Tadilatı

Mekan olarak yeni bir villa almak çözümünü çözer mi diyebilirsiniz. Aradığınız ve bu benim aradığım villa diyebileceğiniz tasarımı bulmak oldukça zor, özellikle mutfak tasarımı ve banyolar da dahil olması özellikle iç dizaynı kullanışlı olması görselliği düzgün ve istediğiniz özellikleri kendinize ve ailenize yakışan bir villa ve yalı bulmak oldukça zordur. Lakin yeni aldığınız villada iç ve dış tadilat yapmanız gerekmektedir. Bu tadilat çalışmaları ile mekanınızı isteğiniz tarz da dekorasyon tadilat çalışmasıyla istediğiniz tarzda bir villa çıkartabilirsiniz.

``Yalı ve villa tadilatı uygulama`` çalışmaların da projelendirme hususu ciddi bir önem taşımaktadır. Tasarım ve projeye bağlı kalınarak uygulama yapılmalıdır. İç ve dış mekan tadilat uygulamaların da işin uzmanı kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Aşağıda bulunan, tadilat çalışması yaptığımız görseler göz atabilirsiniz. Villa yalı tadilat uygulama ve çalışma işlemine başlamadan önce tüm yapılacak işlemler ve kullanılacak malzemeler sınıflandırılarak siz müşterilerimizin onayına sunulmadan kesinlikle hiç bir işlem uygulanmamaktadır.

Oturacağınız mekan olarak villa ve yalı gibi mekenlar da ilk göze çarpan mutfakdır. mutfak tasaramı düzgün olan bir villa da yapılacaksa mutfak tadilat oturmu ve dizaynı elden geçirmek gerekir, mutfaklar da bayanlar için kullanışlı bir mutfak dolabı tezgahıdır. Bu tür villa tipi mekenlar da gerektiği gibi mutfak komple elden geçmelidir. Özel tasarımlar da kullandığımız, lake tarzı mutfak modelleri sıkça kullandığımız, bir modeldir. mutfak tezgahı olarak müşteri seçimi ön plana çıkmaktadır. Genel olarak tezgah modeli olara, Granit tezgah, Çimstone tezgah, Belenco Tezgah modelleri en popüler modellerdir.