ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Ürünler

Granit Tezgah Fiyatları

Granit mutfak tezgahı modelleri son zamanların iyi değerlendirilen ve estetiği ön plana çıkaran mutfak tezgahı adayı olmuştur. Doğal taş olarak, Tezgah modeli ve modern mutfak dolaplarına koyu ve açık renk tonları ile tasarım olarak çok şık modeller çıkarmakla beraber çoklu renk seçenek imkanları ile modeli tarzı ile mutfaklara doğal görünümler sunmaktadır. Modern mutfakların vazgeçilmezi olan, Granit tezgah modeli aşınma ve çizilmez özelliği ile özellikle mutfakların patronu bayanların gözdesi ve tercih yönü olmuştur. Doğal taş olan granit tezgah fiyatları firma olarak elimizden geldiği kadar sabit tutmaya özen göstermekteyiz. Granit tezgah fiyatları 2020 yılında olduğu 2021 yılında da 700 TL den başlayan fiyatlarımız geçerlidir.

Granit Mutfak Tezgahı İmalatı Nasıl Yapılır!

Granit mutfak tezgahı imalatı atölyede imalat önem arz eden bir uygulamadır. Granit mutfak tezgahı ön görünümü genelde 4 cm kalınlık olduğu için 45 ve 90 derece kesimler dikkatli bir şekilde sulu kesim ile kesilmelidir. Granit tezgahın ön çıtalarını yapıştırırken ek yerleri dikkatli bir şekilde kesim yerlerinden parça koparmamaya dikkat edilmelidir. Granit mutfak tezgahının İmalat bölümünde ters çevirip tezgahı güçlendirme yaparak güçlendirme işlemi mümkün mertebe mdf le yapılmalıdır. Alt güçlendirme yapıştırma işlemi bittikten son tekrar tezgahın yüzey kısmını çevirip lavabo yeri açma ve ankastre fırın yeri kesip tezgah imalatını sonlanır.

Granit Mutfak Tezgahı Nasıl Montaj Yapılır! 

Doğal taş granit mutfak tezgahı montajı yapılırken dikkat edilmesi önemli bir hususta mutfak dolaplarının düz ve teraziye alınıp montaj yapılmasıdır. Teraziye alınmadan montaj yapılan bir mutfak dolabı tezgah montajını sağlıklı olmasını engeller, ve ters istikamette su birikintisine yol açar, şahsen biz firma olarak terazisi bozuk dolabı teraziye almadan tezgah montajı yapmayız. Tezgahınız ne kadar işçiliği temiz olursa olsun en son mermerci montaj yaptığı için ihale mermerciye kalır ve mermerci aranır. Granit mutfak tezgah montajı yapılırken, Tezgah da ek yeri var ise yapıştırma işlemi yapılırken parça koparmamaya dikkat edilmelidir. Bu işlemler bittikten sonra süpürgelikleri 45 derece gönye burun kesilip montaj yapıldıktan sonra tezgahı bitmiş halini müşteriye teslim edilir.