ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Ürünler

Kapı Modelleri

Mekanınız da eskiyen ve yıpranmış oda kapılarını istediğiniz model ve boya değiştirerek yenilemek için kapı modeli seçerek başlayabilirsiniz. EXtra masraf çıkmasın diyorsanız, mevcut kapılar sağlam ise boyama işlemi ile oda kapılarını yenileyebilirsiniz. Öncelikle kapı yenileme için karar verdiyseniz, kapı modelini seçip özel imalat yapılan kapılar, kullanmanız da fayda göreceksiniz. Ev yenileme tadilat işlerin de kapa modeli olarak, Lake kapı modeli, Panel kapı modelleri, Melamin kapı modeli, Pvc kaplama kapı modeli, Membran kapı modeli, Ahşap kaplama kapı modeli, Özkan mutfak firma olarak kapı imalatını kendimiz imalat yapmaktayız.

Oda Kapısı İmalat Fiyatları 2021
Kapı modellerimiz bu bölümde her model kapı modeli mevcuttur. Kapı imalatını kendimiz yaptığımız, için sağlam ve kullanışlı kapılardır. Mobilyacılar için kapı imalatı bir sıkıntıdır. Az para bıraktığı için hal böyle olunca genelde hazır kapılara yönelirler. Esas olan imalatı bir mobilya ustasının elinden geçmesidir. Kapı içi seren ve iç dolgusu çok dikkatli doldurulmalıdır. Yani kısaca imalat ta usta ve işi bilen bir marangoz ustasının elinden geçmelidir.
 
En Ucuz Amerikan Kapı Modelleri Fiyatları
Güncel kapı fiyatları ortalama panel ve Pvc kapılar 750 ile 100 TL Arasın da model ve kalitesine göre değişkenlik sağlamaktadır. Membran kaplama kapı modelleri fiyatları, Ortalama 900 TL İle 1.500 TL Arası fiyatlandırılır. Ahşap Kaplama ve lake kapı modeli fiyatları, Ortalama 1,500 TL İle 2.500 TL Arası fiyatlandırılır.
 

Amerikan Panel Kapı mı Melamin Kapı mı?

Mat Lake Mobilya Kapı İmalat Modelleri