ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Ev Tadilatı Hizmet Bölgeleri

İcadiye Ev Yenileme Tadilat İşleri

İcadiye tadilat işleri kapsamında kampanyalı ev tadilatı ve dekorasyon hizmetleri sunmaktayız. İcadiye bölgesin de sayısız, Anahtar teslim tadilat projeleri teslim eden ekibimiz, İcadiye tadilat tamirat işleriniz de bizimle çalışmaktan memnun kalacaksınız, Ayrıca imalat bölümümüz de kampanyalı ürünlerden faydalanmanızı tavsiye ederiz, Komple tadilatını yaptığımız müşterimize siyah 6mm Temperli camlı duşa kabin hediyemizdir! Özkan Usta 0216 592 01 57?

İstanbul Anadolu Yakasın da komple İcadiye anahtar teslim tadilat işleriniz varsa en doğru adresdesiniz, Uzun yıllar inşaat sektörüne hizmet veren, Firmamız, Özkan mutfak, Özkan ustanın önderliğin de bir çok projelere imza atan, uzman kadrosu ile tüm! Tadilat ve Dekorasyon çalışmalarını İstanbul ve ilçelerin de özel imalat yaparak, Anahtar teslim tüm tadilat işlerinizi ve evinizin tüm bölümleri mobilya ve mermer olarak özel imalat yapılarak tüm istenilen modelleri bire bir uygulama yaparak, İcadiye ev yenileme tadilat işlerinizi baştan yaratmaktayız. Kendi atölyemizde işlenen imalatlar sayesinde? Mutfak tadilatı, Banyo tadilatı, Ev dekorasyonu işlerinde uygun maliyet fiyatları ile hizmet vermekteyiz.

İcadiye banyo tadilat işleri yapan firmamız, Özkan Mutfak, Ön keşif yapılan evinizde özellikle banyo bölümünü çok dikkatli bir şekilde incelenip eksizsiz bir şekilde noksanları not alıp tadilat çalışmasına start verilmelidir. İcadiye banyo yenileme işlerinde zeminin etüdü yapılması lazımdır. Banyo zemin ve kaplama yapılacak seramik işleri yapılmadan önce kesinlikle zemin su geçirmez izolasyon kesinlikle yapılmadır. Banyo pis su gideri temiz su tesisatları gerekirse değiştirmelidir.

İcadiye mutfak tadilatı işleri yapan firmamız, Eski binalarda yapılan, İcadiye mutfak tadilat işleri özellikle elektrik tesisatı ve su tesisatı dikkatli bir şekilde kontrolü yapılmalı değişmesi gereken tesisat bölümleri uzman ekipler tarafından elden geçilerek değişmesi gereken yerlerin muhakkak değişmesi lazımdır. İcadiye mutfak tadilatı işlerinde imalat olarak mobilya ve tezgah imalatı kendimiz yaptığımız için tüm ürünlerimiz özel imalat olarak sizlere sunmaktayız.