ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Ev Tadilatı Hizmet Bölgeleri

Sultan Tepe Tadilat & Dekorasyon

Sultan tepe ev yenileme tadilat ve dekorasyon işleri olarak neler yapılması gerekiyor, ise bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır. Firma olarak, Tadilat ve yenilenecek bölümleri sizlerle beraber belirleyip, Karşılıklı hem fikir olarak projelendirip yapılacak işleri tek elden tek kişi ile tadilat işlerinizi detaylı bir şekilde evinizin tüm tadilat işlerinizi sözleşmede yazan gün itibari ile sizlere yeni bir ev olarak teslim etmekteyiz. Sultan tepe komple anahtar teslim tadilat işini üslenip yaptığımız müşterimize? Orta boy portmanto firmamızın hediyesidir.

Sultan tepe komple anahtar teslim tadilat işleriniz varsa en doğru adresi bulmuşsunuz demektir. Uzun yıllar inşaat sektörüne hizmet veren, Firmamız, Özkan Mutfak, Özkan ustanın önderliğin de bir çok projelere imza atan, uzman kadrosu ile tüm! Tadilat ve Dekorasyon çalışmalarını İstanbul ve ilçelerin de özel imalat yaparak, Anahtar teslim tüm tadilat işlerinizi ve evinizin tüm bölümleri mobilya ve mermer olarak özel imalat yapılarak tüm istenilen modelleri bire bir uygulama yaparak, Sultan tepe ev yenileme tadilat işlerinizi baştan yaratmaktayız. Kendi atölyemizde işlenen imalatlar sayesinde? Mutfak tadilatı, Banyo tadilatı, Ev dekorasyonu işlerinde uygun maliyet fiyatları ile hizmet vermekteyiz.

Sultan tepe banyo tadilat işleri yapan firmamız, Özkan Mutfak, Ön keşif yapılan evinizde özellikle banyo bölümünü çok dikkatli bir şekilde incelenip eksizsiz bir şekilde noksanları not alıp tadilat çalışmasına start verilmelidir. Anadolu yakası Sultan tepe banyo yenileme işlerinde zeminin etüdü yapılması lazımdır. Banyo zemin ve kaplama yapılacak seramik işleri yapılmadan önce kesinlikle zemin su geçirmez izolasyon kesinlikle yapılmadır. Banyo pis su gideri temiz su tesisatları gerekirse değiştirmelidir.

Sultan tepe tadilat işleri yapan firmamız, Yerleşim olarak binaların çoğunluğu eski yapılar olduğu için bütçenize uymak için sadece mutfak tadilatı yaptırmak isteyenler için kaliteli ürün seçeneği ile her bütçeye uyan fiyatlarımız mevcuttur. Eski binalarda yapılan, Sultan tepe mutfak tadilat işleri özellikle elektrik tesisatı ve su tesisatı dikkatli bir şekilde kontrolü yapılmalı değişmesi gereken tesisat bölümleri uzman ekipler tarafından elden geçilerek değişmesi gereken yerlerin muhakkak değişmesi lazımdır. Sultan tepe mutfak tadilatı işlerinde imalat olarak mobilya ve tezgah imalatı kendimiz yaptığımız için tüm ürünlerimiz özel imalat olarak sizlere sunmaktayız.