ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Ev Tadilatı Hizmet Bölgeleri

Kurtköy Ev Tadilatı Firması

Kurtköy ev tadilatı işleriniz varsa bizden fiyat almadan karar vermeyin, Uzun yıllar inşaat sektörüne hizmet veren, firmamız, Özkan mutfak, Özkan usta`nın önderliğinde bir çok projelere imza atan, uzman kadrosu ile tüm tadilat ve dekorasyon İşlerinizi güvenle verebileceğiniz bir firmayız.

Kurtköy Ev Tadilatı İşleri Yapan Usta

Kurtköy de mutfak tadilatı işleri yapan firmamız, Yerleşim olarak binaların çoğunluğu eski yapılar olduğu için bütçenize uymak için sadece mutfak tadilatı yaptırmak isteyenler için kaliteli ürün seçeneği ile her bütçeye uyan fiyatlarımız mevcuttur. Eski binalarda yapılan, Kurtköy mutfak tadilat işleri özellikle elektrik tesisatı ve su tesisatı dikkatli bir şekilde kontrolü yapılmalı değişmesi gereken tesisat bölümleri uzman ekipler tarafından elden geçilerek değişmesi gereken yerlerin muhakkak değişmesi lazımdır.

Kurtköy Banyo Tadilatı Firması

Kurtköy banyo tadilat işleri yapan firmamız, Özkan Mutfak, Firmamız tarafından yapılan ön keşifde evinizde yapılacak banyo tadilatı işleri çok dikkatli bir şekilde incelenip eksizsiz bir şekilde noksanları not alıp banyo tadilatı çalışmasına start verilmelidir. Kurtköy banyo tadilat yenileme işlerinde özellikle zeminin etüdü yapılması lazımdır. Banyo zemin ve kaplama yapılacak seramik işleri yapılmadan önce kesinlikle zemin su geçirmez izolasyon kesinlikle yapılmadır. Banyo pis su gideri temiz su tesisatları gerekirse değiştirmelidir.