ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Mutfak Modelleri

Lake Mutfak Dolapları

Özkan Mutfak Lake Mutfak Dolapları

Zarif ve estetiği kendine özellik kılan Lake mutfak dolapları her daim ağırlığı ve hoş görüntüsü ile vazgeçilmez bir mutfak modelidir. Ham mdf üzerinde uygulanan parlak ve mat boyama uygulaması ile istenilen rengi uygulama özelliği ile sıkca tercih edilen mutfak modelidir. Lake mutfak modeli özel ölçü ile yapılan bir modeldir. Lake kesinlikle boya esnasında alt astarı polyester astar kullanılmadır. astarı kuvvetli olan lake mutfak uzun yıllar sizlere hizmet verir. lake mutfak modelinin bir önem arz eden hususu istanilen renkde mat parlak imalat yapılmasıdır.
 
Lake Mutfak Dolabı Kapak Değişimi - Eski lake mutfak dolaplarını kapak değişimi olurmu tabiki olur. tabiki mutfak dolabının gövde kısmı sağlam olması şartı ile mevcutta bulunan kapaklar eski olanlar lake ise boya işlemini kaldıracak kadar deforma olmadıysa aynı kapakları bir işçilik masrafı ile kurtarmış oluruz. Eğer kapakların imalatını yeniden boyama işlemi yaparsak eğer m2 üstünden fiyatlanır lake kapak boyama işlemi m2 si 600 tl belirlenir.
 
Kategori Etiketi, Lake Mutfak Dolapları - Lake Mutfak Dolap Fiyatları, Lake Mutfak Dolabı, Lake Mutfak Dolabı Modelleri, Lake Mobilya Dekorasyon, Beyaz Lake Mutfak Dolabı Fiyatları, Parlak Lake Mutfak Dolabı