ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Mutfak Kapak Modelleri

Lake Kapak Modelleri

Mutfak dolabı modelin de özel tasarımlar da yaygın bir şekil de imalat yapılan, Lake kapaklı mutfak dolabı modeli kaliteli ve şık görüntüsü ile çok özel bir mutfak dolabı modelidir. Mdf yüzeyi özel boya olduğu için kullanımı özen isteyen bir kapak modelidir. Lake kapak modeli imalatı boyahane de boyama esnasında alt astarı polyester astar kullanılmadır. Astarı kuvvetli olan lake kapaklı mutfak dolabı uzun yıllar, sizlere hizmet verir. Lake kapak modelinin bir önem arz eden hususu istenilen renk de mat ve parlak imalat yapılmasıdır.

Mat Ve Parlak Lake Kapak Modelleri

Yeni sezon 2021, yılında hayal gücünüzü zorlayacak, Özel boyalı mat ve parlak lake kapaklar, Bulunduğunuz mekan da şık estetik ve zarif ürünler ve mutfak modellerini iç mekanın genişliğine göre tasarlanıp hayal gücünüzü gerçeğe dönüştürmek en güzel modelleri sizlerle paylaşmaktan istediğiniz, Mutfak tasarımlarını bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır. Hayalinizdeki lake kapaklı mutfak modeli sınırsız seçenekler ev dekorasyonu yaratmak ta sizlere şık tasarımları siz müşterilerimizle paylaşmaya devam edeceğiz.

Özel Tasarımlı Lake Kapak Yenileme Fiyatları

Eski ve renginden sıkıldığınız, mutfak dolabı değiştirmek istediğiniz de bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Firma olarak, kapak değişim ve yenileme sıkça yaptığımız imalattır, Kapak değişimi yenileme evinizdeki mevcut lake kapaklı mutfak dolabınızın, Eski lake kapakları yenileme yapacaksanız, Yeni yapılan kapak değişimi maliyet fiyatlandırma yapacak olursak, Kapaklar lake country kapak modeli olursa ve mat görünümlü özel boyalı ise m2 fiyatı 850 TL, Özel boya country lake kapak Fiyatları 1.500 TL, Olarak fiyatlandırılır.