ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Mutfak Modelleri

Country Mutfak Dolapları

Country mutfak dolapları mutfak modellerinde eskiye rağbet geri döndü yani ahşap ve masif tarz ve hoş görünüm mutfaklar ile yine mutfaklara geri dönüş yaptı. Zaten asaleti hiçbir zaman değer kaybetmeyen, Country mutfak dolapları istenilen modeli kapak seçimini kendi tarzınızı yakalamakta siz bayanlara yardımcı oluyor. Özellikle oyma kapak modeli camlı modeli mutfak modelinde tercih edilen modelidir. Şık modern özel tasarımlı mutfaklarda tarz ve model olarak seçim yapmak oldukça zordur. Özel tasarımlı mutfak dolabı modelleri sıralamak gerekirse country mutfak dolapları ve modeli kendine has çok özel bir mutfak modelidir.

Country Mutfak Dolabı Fiyatları

Özel imalat tasarımlarda sıkça tercih edilen,Country mutfak dolap modeli fiyatlandırma konusunda 2 çeşit değerlendirmek lazım CNC oymalı yüzey yapıştırmalı Membran olarak imalat yaptığımız, Membran kapaklı country mutfak dolabı maliyet, fiyatı M2, 1.000 TL, Olarak fiyatlandırılır. Özel boya olarak imalat yaptığımız, Lake country mutfak dolap modeli maliyet fiyatı M2, 1.250 TL İpek mat boyalı olarak fiyatlandırılır. Özel boya kapaklar parlak modeli olursa M2 1. 400 TL Olarak Fiyatlandırılır.

Country Mutfak Dolabı Kapak Yenileme

Eski country mutfak dolaplarında kapak yenileme olur mu? tabi ki olur. Mevcut olan mutfak dolabının gövde kısmı sağlam olması şartı ile mevcutta bulunan kapaklar eski olanlar, Country kapaklar yenileme yaparak bir işçilik masrafı ile kurtarmış olursunuz. Country kapak modeli M2 olarak hesaplanır. Eski kapakları? Country kapak modeli ile yenileme maliyet fiyatı M2, 650 TL olarak fiyatlandırılır. Ortalama bir mutfakta ise 6 ile 7 M2 Arası kapak toplamaktadır, Eski mutfağınızı yenileme maliyet fiyatınız ortalama 3.900 tl civarındadır. Kapak yenileme işlemine dahil olan kapak menteşeleri dahildir. kapak kulpları müşteriye aittir.