ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Dekor Tadilat

Tadilat Fiyatları

İstanbul il ve ilçelerine sunduğumuz komple ev tadilatı yapacağımız çalışmalar ve fiyatlarını 2 seçenekli şekilde sunmaktayız. Tadilat fiyatları olarak sıraladığımız ve yapılacak işler bire bir mekanımız da ürünler seçilip iş başlangıcı sözleşme mekanımız da yapabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz 3 adet ful paket anahtar teslim tadilat fiyatları seçeneklerde her 3 paket için geçerli olan mutfak dolabınız 15 m2 üzeri çıkan metrajlar da 3, M. tül Granit mutfak tezgahı hediyemizdir.

Ekonomik Ev Tadilatı Fiyatları, Mutfak dolabı yenileme, Kapak modeli hayglass kapak modeli Mutfak tezgahı yapılması, Tezgah modeli Granit, veya Çimstone Mutfağa spotlu asma tavan ve alçı sıva saten boya yapılması Tüm dairenin elektrik ve su tesisatının kontrol edilerek gereken yerlerin yapılması Banyonun komple yenilenmesi, Normal bir klozet takılması, 90x90 Duşa kabin yapılması Banyo ve koridor hol zemin seramik kaplama döşeme yapılması 40 M2 Salona alçıpan ışık bandı yapılması led ışık bandı yapılması 1, adet portmanto yapılması, 120x200 Ebatlarında 4, Adet oda kapısı yapılması modeli panel kapı 45 M2 Parke yapılması 8 mm kalınlığında Dairenin komple yoklama yapılarak boya yapılması 2+1, 70, 80 m2 bir dairenin! Ekonomik ev tadilatı fiyatları 70 bin ile 80 bin TL arası ürün ve malzeme seçimine göre değişmektedir.

Modern Ev Tadilatı Fiyatları, Mutfak dolabı yenileme, Kapak modeli olarak, Membran, Akrilik modelidir, Mutfağa Asma tavan yapılması saten sıva boya yapılması Mutfak tezgahı yapılması, Tezgah modeli Belenco, Çimstone yapılması renk müşteri belirler, Tüm dairenin elektrik ve su tesisatının kontrol edilerek gereken yerlerin yapımı Banyonun komple yenilenmesi, Duvara gömme geberit klozet takılması, 90x90 Duşa kabin yapılması (siyah renk 1 - Adet banyo dolabı 90x50 aynalı bataryası dahil Banyo ve koridora hol zemin seramik kaplama döşeme yapılması, 55 m2 Salona alçıpan ışık bandı göbekli yapılması spot ve led ışık bantlı1, Adet portmanto yapılması, 120x230 Ebatlarında? Firmamızın (HEDİYESİ) 60 M2 Laminant parke yapılması 8 mm 5, Adet oda kapısı yapılması modeli düz özel imalat lake kapı Dairenin komple yoklama yapılarak boya badanasının yapılması 3+1, 80-90 m2 bir dairenin, Modern ev tadilat fiyatları 85 bin ile 90 bin TL arası ürün ve malzeme seçimine göre değişmektedir.

Lüks Ev Tadilatı Fiyatları, Komple mutfak dolabı imalatı ve yenileme, Kapak modeli LAKE KAPAK MODELİ Mutfağa spot lambalı asma tavan yapılması saten sıva boya yapılması Mutfak tezgahı yapılması, Tezgah modeli Belenco yapılması renk müşteri belirler Tüm dairenin elektrik ve su tesisatının kontrol edilerek gereken yerlerin yapımı Banyonun komple yenilenmesi, Duvara gömme geberit klozet takılması, 90x90 Duşa kabin yapılması (siyah renk Banyonun bataryaları ve apartlarını takılması 1 Adet banyo dolabı kapaklar Lake kapak 90x50 aynalı bataryası dahil Banyo ve koridora hol zemin seramik kaplama döşeme yapılması, 65 m2 Salona alçıpan ışık bandı göbekli yapılması spot ve led ışık bantlı 1 Adet portmanto yapılması, 120x230 Ebatlarında? Firmamızın (HEDİYESİ 60 M2 Laminant parke yapılması 8 mm, 7 Adet oda kapısı yapılması modeli özel imalat lake kapı? Modeli müşteri belirler, Dairenin komple yoklama yapılarak boya badanasının yapılması 4+1, 120-140 m2, Lüks ev tadilat fiyatları 100 bin ile 105 bin TL arası ürün ve malzeme seçimine göre değişmektedir.