ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Ev Tadilatı Hizmet Bölgeleri

Esenyalı Ev Tadilatı Firması

Esenyalı ev tadilatı tamirat dekorasyon işleri yapıyoruz, Esen yalı bölgesinde evini yenilemek isteyen ev tadilatı yapacak müşterilerimizin, İstekleri doğrultulsun da evlerini modern hale getirip teslim ediyoruz. Tadilat yapılacak evde özel imalat mobilya ve mutfak tezgahı işlerini uygun fiyat seçenekleri ile evlerinizi baştan sona dekore ediyoruz. Esen yalı ev yenileme karomuz, Profesyonel mimarlarımız, kaliteli ustalardan oluşan ekibimizle tek elden tek firma ile tüm tadilat işlerinizi sözleşme gününde teslim ediyoruz.

Esenyalı mutfak tadilatı işleri yapan firmamız, Bütçenize uyan kalitali malzeme temiz işçilik sadece mutfak tadilatı yaptırmak isteyenler için kesinlikle firmamızdan fiyat almadan kararınızı vermeyin, Esenyalı mutfak tadilat işleri yaparken, özellikle elektrik tesisatı ve su tesisatı dikkatli bir şekilde kontrolü yapılmalı değişmesi gereken tesisat bölümleri uzman ekipler tarafından elden geçilerek değişmesi gereken tesisatlar değişmelidir.

Esenyalı banyo tadilatı işleri yapan firmamız, Firmamız tarafından yapılan ön keşifte evinizde yapılacak banyo tadilatı işleri çok dikkatli bir şekilde incelenip eksizsiz bir şekilde noksanları not alıp banyo tadilatı çalışmasına start verilmelidir. Esenyalı banyo tadilatı yenileme işlerinde özellikle zeminin etüdü yapılması lazımdır. Banyo zemin ve kaplama yapılacak seramik işleri yapılmadan önce kesinlikle zemin su geçirmez izolasyon kesinlikle yapılmadır. Banyo pis su gideri temiz su tesisatları gerekirse değiştirmelidir.