ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Mutfak Kapak Modelleri

Lake Kapak Modelleri

Mutfak dolabı modelin de özel tasarımlar da yaygın bir şekil de imalat yapılan, Lake kapaklı mutfak dolabı modeli kaliteli ve şık görüntüsü ile çok özel bir mutfak dolabı modelidir. Mdf yüzeyi özel boya olduğu için kullanımı özen isteyen bir kapak modelidir. Lake kapak modeli imalatı boyahane de boyama esnasında alt astarı polyester astar kullanılmadır. Astarı kuvvetli olan lake kapaklı mutfak dolabı uzun yıllar, sizlere hizmet verir. Lake kapak modelinin bir önem arz eden hususu istenilen renk de mat ve parlak imalat yapılmasıdır.

Mat Ve Parlak Lake Kapak Modelleri

Yeni sezon 2021, yılında hayal gücünüzü zorlayacak, Özel boyalı mat ve parlak lake kapaklar, Bulunduğunuz mekan da şık estetik ve zarif ürünler ve mutfak modellerini iç mekanın genişliğine göre tasarlanıp hayal gücünüzü gerçeğe dönüştürmek en güzel modelleri sizlerle paylaşmaktan istediğiniz, Mutfak tasarımlarını bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır. Hayalinizdeki lake kapaklı mutfak modeli sınırsız seçenekler ev dekorasyonu yaratmak ta sizlere şık tasarımları siz müşterilerimizle paylaşmaya devam edeceğiz.

Özel Boya Lake Kapak Yenileme Fiyatları

Eski mutfak kapaklarından renk olarak sıkıldığınız ve kapaklarınız deforma oldu ise sadece kapak yenileme yaparak, eski mutfak dolabınızı yeni bir görüntüye sokabilirsiniz. Firma olarak, kapak değişim ve yenileme sıkça yaptığımız imalattır. Kapak değişimi yenileme evinizdeki mevcut lake kapaklı mutfak dolabınızın, Yeni sıfır yapılan kapak yenileme fiyatları m2 olarak hesaplanır.

Mat Lake Kapak Yenileme Fiyatları  2,400 TL

Parlak Lake Kapak Yenileme Fiyatları  2,400 TL