ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Mutfak Modelleri

Hizmetlerimiz S.S.S.

Mutfak dolabı çeşitleri ve fiyatları mutfak tezgahı imalat olarak ilk tercihler arasında yer alan firmamız, İstanbul`un tüm ilçe ve köylerine hizmet götürüyor. Uygun fiyat avantajı kaliteli hizmet tüm mobilya imalatı yapımında kaliteden ödün vermeden hizmet sunan firmamız, bütün imalat bölümleri ile işini severek yapan bir firmadır, Özkan Mutfak, Mobilya işleri, tezgah modelleri, tadilat işleri için güvenilir firma yılların verdiği tecrübe ile her zaman daha iyi hizmet sunmayı hedefleyen ve kaliteden ödün vermeyen firmamız, İstanbul il ve ilçelerine imalat ve montaj sıkıntısı olmayan, siz değerli müşterilerimizin güvenle başvuracağınız bir firmadır.

Mutfak dolabı imalat ve montaj hizmet bölgeleri nerelerdir?

Özkan mutfak firması olarak, İstanbul, İl ve ilçelerine mutfak dolabı imalatımız ve montaj hizmetimiz, vardır. Ayrıca mobilya işlerin de tüm müşterilerimize yardımcı olan bir firmadır. Mobilya imalat bölümümüz de, Mutfak dolabı, Yüklük, Portmanto, Yatak odası takımı, Banyo dolapları, Ahşap merdiven imalatı, Kamelya çardak yapımı, tüm bu imalat ve montaj olamayan bir firmadır. ``ÖZKAN MUTFAK``

Özel ölçüde mutfak dolabı imalatı yapıyor musunuz!

Mutfak dolabı imalatımız, Bire bir özel ölçü ile imalatımız vardır. Yurt dışı çalışmalarımız hariç Özel ölçü imalat çalışıyoruz. Çizim ölçüleri veren müşterilerimize imalat yapıyoruz. Mutfak modelleri bölümümüz de istediğini modeli seçerek, özel ölçü ile mutfağınıza yakışan bir modeli seçmeniz, yeterlidir. Mutfak Dolabı Fiyat Almak İstiyorum Nasıl Alabilirim?

Mutfak dolabı imalatında kullandığınız malzeme nelerdir?

Özkan Mutfak Firması ``MUTFAK Dolabı İmalatında kullandığımız, Malzeme ve ürün gruplarımız, Gövde MDF Lam kullanmaktayız. Kapak modeli müşterimizin, belirlediği kapak modeli olarak imalat yapılır. Başlıca kapak modelleri, Lake, Membran, Akrilik, Hayglass. Masif, kapak modeli olarak seçenekler, olarak seçim yapılmaktadır. Aksesuar olarak, Çekmece rayları frenli kapak menteşeleri ise aynı frenli kulp modelini müşteri belirlemektedir.

Mutfak dolabı imalat ve montaj süreniz kaç gündür?

imalat yaptığımız, Mutfak dolapları ve modelleri mümkün olduğu kadar en kısa sürede imalat yapıp, montaj kısmına geçmekteyiz, Lakin imalat belirli bir süreç almaktadır. Acil zamanı kısa olan mutfak dolabı olursa imalatı en kısa sürede bitirip montajı yapıp müşterimizi teslimatı yapıp memnun etmekteyiz. günümüz şartlarında en çabuk imalat yapılan mutfak modeli akrilik ve hayglass mutfak modelidir. Bu modeller, 10 İş gününde teslim etmekteyiz. Lake ve membran mutfak modelleri ise ağır işçilik var olduğu için ortalama 20 iş günü için de teslim etmekteyiz.

Mutfak tezgahı imalatında model ve renkler nelerdir!

Uzun yıllar, Mermer, Granit, Çimstone, Belenco, ve tüm kuvars tezgah modelleri imalatın da sıkıntısı olmayan tüm mutfak tezgah üretimi satışı ve imalatı yapan bir firma olarak, imalat yaptığımız, tüm mutfak dolaplarının mutfak tezgahı imalatı kendi imalatımızdır. Tüm mutfak tezgahı imalatlarımızı ``BELNCO TEZGAH, Sitemizden takip edebilirsiniz.

Mutfak tezgah modelleri ve renkleri özellikleri nelerdir?

GRANİT? Mutfak tezgahı modeli olarak doğal taş olduğu için özellikle koyu siyah renk tonları tezgah modeli olarak tercih edilen mutfak tezgah modelidir. ÇİMSTONE? Kuvars tezgah modeli olarak, ilk üretim yapan bir tezgah modelidir. Kaliteli ürün seçeneği ve üretimi bozmadan senelerdir, imalat ve üretim yapan çimstone 10 yıl ürün garantisi ile her mutfakta görmemiz mümkündür.

BELENCO`` Uzun yıllar kendisini ve renk çeşitlerini yenileyerek kuvars tezgah taşlarına yen bir soluk getiren, Belenco mutfak tezgah modelleri tutulmasının en büyük etkeni koyu ve açık renk seçeneklerini her daim yenelemesi olmuştur. üretim hatası olarak belirlenen tezgahı 15 yıl fabrika garantisi vermektedir.

Mobilya İmalatınız Varmıdıır? Neler İmalat Yapıyor Musunuz!

Firmamıza ait imalat atölyemiz vardır. Tüm imalatlar, kendimize aittir. Başlıca imalatlarımız, Mutfak dolabı, Yüklük ve ray dolabı, Portmanto, Yatak odası takımı, Ahşap merdiven, Ahşap kamelya çardak imalatı, Ayrıca mutfak tezgahı imalatımız, kendimize aittir.

Doğu karadeniz bölgesine imalat montaj hizmetiniz var mıdır?

Özkan mutfak firma sahibi olarak aslen kendimde sinoplu olduğum için, Sinop ili ve ilçelerine mutfak dolabı ve mobilya hizmetlerimiz vardır. İmalat olarak, Eski başkentimiz, Kastamonu il ve ilçelerine tüm mobilya imalatımız mevcuttur.

Şehir dışı imalat ve montajını varmı dır!

Mobilya işleri, tezgah modelleri, tadilat işleri için güvenilir firma yılların verdiği tecrübe ile her zaman daha iyi hizmet sunmayı hedefleyen ve kaliteden ödün vermeyen firmamız, Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, her ile imalat ve montajımız vardır.

Demonte mutfak dolabı satıyor musunuz?

Şehir içi ve dışı imalat yaptığımız, için demonte toplama mobilya gönderimiz vardır.

Mutfak tadilatı ve dekorasyonu yapıyor musunuz?

Dekor dekorasyon tadilat işleri imalat bölümümüz de vardır. Mutfak dekorasyonu, Ev dekorasyonu, Tadilat hizmetleri, Villa yalı dekorasyonu, İşyeri ofis dekorasyonu, uzman kadromuz ile yapılmaktadır.

Mutfak tezgahı imalatını kendiniz mi yapıyor musunuz?

1983 Yılından beri mermer, granit, Sektörün de hizmet veren Özkan dekorasyon olarak imalat ve montaj yapan ana firmamız, Mutfak tezgahı imalatı firmamıza aittir. Tezgah modelleri seçenekleri?, Granit tezgah, Çimstone tezgah, Belenco tezgah, ve tüm kuvars tezgah modeli olarak imalat yapmaktayız.

Sadece mutfak dolabımı imalat mı Var! İmalat bölümünüz nelerdir?

Mutfak Dolapları İmalatı` Portmanto İmalatı` Vestiyer İmalatı` Ray Dolap İmalatı` Yatak Odası İmalatı` Oda Kapısı İmalatı` Ahşap Merdiven İmalatı` Ahşap Kamelya Çardak İmalatı` Ahşap Dekorasyon Tasarımları Ve İmalatı,

Komple anahtar teslim tadilat işleri yapıyor musunuz!

Mutfak tezgahı, ve mobilya imalatı kendi imalatımız olduğu için tadilat işlerin de uygun fiyat seçeneği ile komple anahtar teslim ev yenileme ve tadilat işleri yapıyoruz. Ayrıca özel ölçü mutfak tadilatı, Banyo tadilatı ve dekorasyonu, İmalatını ve tadilatını yaptığımız, örnekleri dekorasyon bölümümüzden takip edebilirsiniz. Komple tadilat işleri ortalama 30.000 tl den başlayan fiyatlarımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Ahşap ağaç dekorasyon işleri imalatınız var mıdır?

Özkan mutfak firması olarak, Ahşap Merdiven, Ahşap Merdiven Korkuluğu, Ahşap Kamelya Çardak Yapımı, Ahşap Eski köy Evi Tadilat İşleri, Dahil hizmetlerimiz vardır.